О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10-57 "О бюджете Талгарского района на 2017-2019 годы"
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 9 июня 2017 года № 15-87. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 21 июня 2017 года № 4253
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талгарского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10-57 "О бюджете Талгарского района на 2017-2019 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4053, опубликован 18 января 2017 года в районной газете "Талгар") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 17394032 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3094670 тысяч тенге;
неналоговые поступления 271851 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 650000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 13377511 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2714316 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 4656855 тысяч тенге;
субвенции 6006340 тысяч тенге;
2) затраты 17617238 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 33089 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 47649 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 14560 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 256295 тысяч тенге;

Талғар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 10-57 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 15-87 шешімі
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 маусымдағы № 15-87 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 21 маусымда № 4253 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабыны 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 10-57 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4053 тіркелген, 2017 жылдың 18 қаңтарында аудандық "Талғар" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 17394032 мың теңге, соның ішінде:
салықтық үсімдер 3094670 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 271851 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 650000 мың теңге;
трансферттер түсімдері 13377511 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2714316 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 4656855 мың теңге;
субвенциялар 6006340 мың теңге;
2) шығындар 17617238 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 33089 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 47649 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 14560 мың теңге;
4) қаржы активтер мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 256295 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 256295 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Талгарского районного маслихата "По вопросам социально-экономического развития, тарифной политики, развития малого и среднего предпринимательства и бюджета".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Талгарского
районного маслихата М. Дюсебаев
Секретарь Талгарского
районного маслихата Ж. Енкебайулы

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 256295 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талғар аудандық мәслихатының
"Әлеуметтік-экономикалық дамыту, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту және бюджет мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талғар аудандық мәслихатының
сессиясы төрағасы М. Дюсебаев
Талғар аудандық
мәслихатының хатшысы Ж. Еңкебайұлы

Приложение к решению маслихатаТалгарского района от "09" июня 2017 года № 15-87 "О внесений изменений в решение Талгарского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10-57 "О бюджете Талгарского района на 2017-2019 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Талгарского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10-57 "О бюджете Талгарского района на 2017-2019 годы"
Бюджет Талгарского района на 2017 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

Талғар аудандық мәслихатының 2017 жылғы "09" маусымдағы "Талғар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2017 -2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 10-57 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 15-87 шешіміне қосымша
Талғар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 10-57 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Талғар ауданының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
22500
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
305266
012
Капитальные расходы государственного органа
300
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
55075
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
676513
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
652652
1
Социальное обеспечение
74708
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
70087
005
Государственная адресная социальная помощь
3262
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
29418
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
37407
464
Отдел образования района (города областного значения)
4621
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4621
2
Социальная помощь
537815
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
537815
002
Программа занятости
168299
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
30314
006
Оказание жилищной помощи
11913
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
21940
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4901
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
48753
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
218489
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
33206
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
40129
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
40129
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
30024
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3722
021
Капитальные расходы государственного органа
2840
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

004
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
22500
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
305266
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
55075
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
676513
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
652652
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
74708
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
70087
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3262
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
29418
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
37407
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4621
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
4621
2
Әлеуметтiк көмек
537815
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
537815
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
168299
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
30314
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
11913
007
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
21940
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4901
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
48753
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
218489
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
33206
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
40129
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
40129
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30024
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3722
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2840
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру