О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 6-10-57 "О бюджете Уйгурского района на 2017-2019 годы"
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 28 февраля 2017 года № 6-11-66. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 марта 2017 года № 4144
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 6-10-57 "О бюджете Уйгурского района на 2017-2019 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4044, опубликован 12 января 2017 года, 20 января 2017 года, 27 января 2017 года, 30 января 2017 года, 6 февраля 2017 года в газете "Карадала тынысы – Карадала напаси") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 9058963 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 1589585 тысячи тенге;
неналоговые поступления 7802 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 50300 тысячи тенге;
поступления трансфертов 7411276 тысячи тенге; в том числе:
целевые текущие трансферты 1242413 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 2705583 тысячи тенге;
субвенции 3463280 тысячи тенге;
2) затраты 9135842 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 13621 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 34035 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 20414 тысячи тенге;

Ұйғыр аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 6-10-57 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 ақпандағы № 6-11-66 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 16 наурызда № 4144 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Ұйғыр аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 6-10-57 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4044 тіркелген, 2017 жылдың 12 қаңтарында, 2017 жылдың 20 қаңтарында, 2017 жылдың 27 қаңтарында, 2017 жылдың 30 қаңтарында, 2017 жылдың 06 ақпанында "Қарадала тынысы – Қарадала нәпәси" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 9058963 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 1589585 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 7802 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 50300 мың теңге;
трансферттер түсімі 7411276 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1242413 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 2705583 мың теңге;
субвенциялар 3463280 мың теңге;
2) шығындар 9135842 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 13621 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 34035 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 20414 мың теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета (-)90500 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 90500 тысячи тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Уйгурского районного маслихата "По бюджету, социально-экономическому развитию, промышленности, транспорту, строительству, связи, экологии и эффективному использованию природных ресурсов".

4) бюджет тапшылығы (профициті) (–) 90500 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 90500 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ұйғыр аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, өнеркәсіп, көлік, құрылыс, байланыс, экология және табиғат ресурстарын тиімді пайдалану жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года
Председатель сессии
Уйгурского районного маслихата Б. Атагелдиев
Секретарь Уйгурского
районного маслихата Н. Есжан
Приложение к решению Уйгурского районного маслихата от 28 февраля 2017 года № 6-11-66 "О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 6-10-57 "О бюджете Уйгурского района на 2017-2019 годы"
Приложение 1 утвержденное решением районного маслихата от 20 декабря 2016 года №6-10-57 "О бюджете Уйгурского района на 2017-2019 годы"
Бюджет Уйгурского района на 2017 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
Наименование
I. Доходы

4. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр аудандық мәслихатының
сессиясының төрағасы Б. Атагелдиев
Ұйғыр аудандық мәслихатының
хатшысы Н. Есжан
Ұйғыр аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 ақпандағы "Ұйғыр аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 6-10-57 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 6-11-66 шешіміне қосымша
Ұйғыр аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімімен бекітілген 1- қосымша
Ұйғыр ауданының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

516296
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
15579
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
25050
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
109982
012
Капитальные расходы государственного органа
250
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
18083
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
347352
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
515025
1
Социальное обеспечение
129126
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
128309
005
Государственная адресная социальная помощь
7480
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
96173
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
24656
464
Отдел образования района (города областного значения)
817
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
817
2
Социальная помощь
353844
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
353844
002
Программа занятости
117238
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
34671
006
Оказание жилищной помощи
55860
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
7313
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6535
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
61138
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
40407
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
30682
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
32055
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
32055
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

516296
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15579
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
25050
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
109982
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
18083
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
347352
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
515025
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
129126
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
128309
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
7480
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
96173
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
24656
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
817
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
817
2
Әлеуметтiк көмек
353844
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
353844
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
117238
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
34671
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
55860
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
7313
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6535
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
61138
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
40407
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
30682
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
32055
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
32055
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер