О бюджетах сельских округов Уйгурского района на 2018-2020 годы
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 25 декабря 2017 года № 6-24-149. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 9 января 2018 года № 4485.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Шонжынского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 371461 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 90672 тысячи тенге;
поступления трансфертов 280789 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 131303 тысяч тенге;
субвенции 149486 тысяч тенге;
2) затраты 371461 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 30.11.2018 № 6-41-249 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет Сумбинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 74323 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5819 тысяч тенге;
поступления трансфертов 68504 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 6309 тысяча тенге;
субвенции 62195 тысяч тенге;
2) затраты 74323 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 30.11.2018 № 6-41-249 (вводится в действие с 01.01.2018).
3. Утвердить бюджет Киргизсайского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 21729 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 3973 тысячи тенге;
поступления трансфертов 17756 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1070 тысяч тенге;
субвенции 16686 тысяч тенге;

Ұйғыр ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 6-24-149 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 9 қаңтарда № 4485 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Шонжы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 323093 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 90672 мың теңге;
трансферттер түсімі 280789 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 82935 мың теңге;
субвенциялар 149486 мың теңге;
2) шығындар 371461 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 30.11.2018 № 6-41-249 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2.2018-2020 жылдарға арналған Сүмбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 74323 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5819 мың теңге;
трансферттер түсімі 68504 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 6309 мың теңге;
субвенциялар 62195 мың теңге;
2) шығындар 74323 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 30.11.2018 № 6-41-249 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2018-2020 жылдарға арналған Қырғызсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 21729 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3973 мың теңге;
трансферттер түсімі 17756 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1070 мың теңге;
субвенциялар 16686 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге
Сноска. Пункт 14 в редакции решения Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 30.11.2018 № 6-41-249 (вводится в действие с 01.01.2018).
15. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Уйгурского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономического развития, промышленности, транспорта, строительства, связи, торговли, туризма и жилья".

4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 14 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 30.11.2018 № 6-41-249 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
15.Осы шешімнің орындалуын бақылау Ұйғыр аудандық мәслихатының "Бюджет, экономикалық даму, өнеркәсіп, көлік, құрылыс, байланыс, сауда, туризм,тұрғын үй мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0