Об утверждении нормативов и объемов и критериев и требований субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2017 год
Постановление акимата Жамбылской области от 11 декабря 2017 года № 272. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 13 декабря 2017 года № 3627
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) нормативы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) критерии и требования на оказание услуг по организацию искусственного осеменения маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах и сельскохозяйственных кооперативах согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу некоторых постановлении акимата Жамбылской области согласно приложению 4 к настоящему постановлению.
3. Коммунальному государственному учреждению "Управление сельского хозяйства акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области;
4) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области М.Мусаева.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной
регистрации в органах юстиции и вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Кокрекбаев
Приложение-1
к постановлению акимата
Жамбылской области от
11 декабря 2017 года № 272
Нормативы субсидий по направлениям на субсидирование развития племенного животноводства и повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2017 год
Направление субсидирования
Единица измерения
Нормативы субсидий на 1 единицу, тенге
Мясное скотоводство
1.
Ведение селекционной и племенной работы
1.1
Товарное маточное поголовье

2017 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар нормативтері мен көлемдерін және өлшемшарттар мен талаптарын бекіту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 272 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 желтоқсанда № 3627 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Бекітілсін:
1) асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнiм сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар нормативтері осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес;
2) асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнiм сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес;
3) жеке қосалқы шаруашылықтарда және ауыл шаруашылығы кооперативтерінде ірі қара малдың аналық басын қолдан ұрықтандыруды ұйымдастыру бойынша қызметтер көрсетуге қойылатын өлшемшарттар мен талаптар осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес.
2. Осы қаулының 4-қосымшасына сәйкес Жамбыл облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. "Жамбыл облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оны ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары М.Мұсаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі К. Көкрекбаев
Жамбыл облысы әкімдігінің
2017 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 272 қаулысына 1-қосымша
2017 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар нормативтері
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативтері, теңге
Етті мал шаруашылығы
1.
Асыл тұқымдық және селекциялық жұмыс жүргізу
1.1
Тауарлы аналық бас

9 750 000
2.
Удешевление стоимости производства конины
20 000 000
Всего:
29 750 000
Кормопроизводство
1.
Удешевление стоимости комбикормов, реализованных комбикормовыми заводами для сельскохозяйственных кооперативов, занимающихся производством животноводческой продукции
6 200 000
Всего:
6 200 000
Итого:
4 884 114 000
Приложение-3
к постановлению акимата
Жамбылской области
от 11 декабря 2017 года № 272
Критерии и требования на оказание услуг по организации искусственного осеменения маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах и сельскохозяйственных кооперативах

9 750 000
2.
Жылқы етін өндіру құнын арзандату
20 000 000
Барлығы:
29 750 000
Мал азығын өндіру
1.
Мал шаруашылығы өнімдерін өндірумен айналысатын ауыл шаруашылығы кооперативтері үшін құрама жем зауыттары өткізген құрама жем құнын арзандату
6 200 000
Барлығы:
6 200 000
Жиыны:
4 884 114 000
Жамбыл облысы әкімдігінің
2017 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 272 қаулысына 3-қосымша
Жеке қосалқы шаруашылықтарда және ауыл шаруашылығы кооперативтерінде ірі қара малдың аналық басын қолдан ұрықтандыруды ұйымдастыру бойынша қызметтер көрсетуге қойылатын өлшемшарттар мен талаптар

1. Регистрация племенного или дистрибьютерного центра в уполномоченном органе;
2. Наличие технологического оборудование для проведения искусственного осеменения маточного поголовья крупного рогатого скота.
Приложение-4
к постановлению акимата
Жамбылской области
от 11 декабря 2017 года № 272
Перечень утративших силу некоторые постановления акимата Жамбылской области
1. Постановление акимата Жамбылской области от 17 апреля 2017 года № 68 "Об утверждении нормативов и объемов субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2017 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3397, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 26 апреля 2017 года).
2. Постановление акимата Жамбылской области от 31 июля 2017 года № 167 "О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 17 апреля 2017 года № 68 "Об утверждении нормативов и объемов субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2017 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3498, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 9 августа 2017 года).
3. Постановление акимата Жамбылской области от 6 ноября 2017 года № 239 "О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 17 апреля 2017 года № 68 "Об утверждении нормативов и объемов субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2017 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3581, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 15 ноября 2017 года).

1. Асыл тұқымдық немесе дистрибьютерлік орталықтардың құзырлы органдарда тіркелуі;
2. Ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыруды ұйымдастыру үшін пайдаланатын арнайы технологиялық жабдықтардың болуы.
Жамбыл облысы әкімдігінің
2017 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 272 қаулысына 4-қосымша
Жамбыл облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізімі
1. "2017 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнiм сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар нормативтері мен көлемдерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2017 жылғы 17 сәуірдегі №68 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3397 болып тіркелген, 2017 жылдың 26 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
2. "2017 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнiм сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар нормативтері мен көлемдерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2017 жылғы 17 сәуірдегі №68 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2017 жылғы 31 шілдедегі №167 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3498 болып тіркелген, 2017 жылдың 9 тамызында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
3. "2017 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнiм сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар нормативтері мен көлемдерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2017 жылғы 17 сәуірдегі №68 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2017 жылғы 6 қарашадағы №239 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3581 болып тіркелген, 2017 жылдың 15 қарашасында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).