О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 23 декабря 2016 года №13-3 "О городском бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 18 августа 2017 года № 22-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 августа 2017 года № 3510
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 23 декабря 2016 года №13-3 "О городском бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3261, опубликовано 5 января 2017 года в газете "Жамбыл Тараз" №1) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "42 012 267" заменить цифрами "42 597 523";
цифры "7 534 229" заменить цифрами "7 631 362";
цифры "125 759" заменить цифрами "138 626";
цифры "369 118" заменить цифрами "778 642";
цифры "33 983 161" заменить цифрами "34 048 893";
в подпункте 2) цифры "45 102 533" заменить цифрами "45 637 789";
в подпункте 4) цифры "574 036" заменить цифрами "624 036";
цифры "574 036" заменить цифрами "624 036";
в пункте 2 цифры "73 314" заменить цифрами "62 814".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №13-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 18 тамыздағы № 22-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 тамызда № 3510 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №13-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3261 болып тіркелген, 2017 жылдың 5 қаңтарында №1 "Жамбыл Тараз" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы "42 012 267" сандары "42 597 523" сандарымен ауыстырылсын;
"7 534 229" сандары "7 631 362" сандарымен ауыстырылсын;
"125 759" сандары "138 626" сандарымен ауыстырылсын;
"369 118" сандары "778 642" сандарымен ауыстырылсын;
"33 983 161" сандары "34 048 893" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "45 102 533" сандары "45 637 789" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "574 036" сандары "624 036" сандарымен ауыстырылсын;
"574 036" сандары "624 036" сандарымен ауыстырылсын;
2 тармақта "73 314" сандары "62 814" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.

2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию города.
3. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Секретарь Таразского
Таразского городского маслихата городского маслихата
А. Джузанов Б. Кулекеев
Приложение к решению Таразского
городского маслихата №22-3 от
18 авуста 2017 года
Приложение 1 к решению Таразского
городского маслихата №13-3 от

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды қалалық мәслихаттың бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық мәслихаты Тараз қалалық
сессиясының төрағасы мәслихаттың хатшысы
А. Джузанов Б. Кулекеев
Тараз қалалық мәслихатының
2017 жылғы 18 тамыздағы №22-3
шешіміне қосымша
Тараз қалалық мәслихатының

007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
172984
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
20853
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
96281
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
134847
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
217450
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
107647
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
285876
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
85168
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1160
021
Капитальные расходы государственного органа
2551
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
176538
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1848
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
18611
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7316
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
7316
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
16775188
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1814338
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
1775659
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
18800
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
19879
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
174867
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
174867
464
Отдел образования района (города областного значения)
751738
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
751738
467
Отдел строительства района (города областного значения)

007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
172984
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
20853
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
96281
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
134847
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
217450
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
107647
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
285876
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85168
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1160
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2551
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
176538
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1848
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
18611
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7316
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
7316
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
16775188
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1814338
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
1775659
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
18800
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
19879
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
174867
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
174867
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
751738
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
751738
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі