О внесении дополнений в постановление акимата города Тараз №4 от 12 января 2017 года "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год в городе Тараз"
Постановление акимата города Тараз Жамбылской области от 27 сентября 2017 года № 675. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 24 октября 2017 года № 3559
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

"Тараз қаласында 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Тараз қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 12 қаңтардағы №4 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қыркүйектегі № 675 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 қазанда № 3559 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат города Тараз ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Тараз от 12 января 2017 года за №4 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год в городе Тараз" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3310, опубликовано 22 февраля 2017 года в газете "Жамбыл-Тараз" №8 (1348)) нижеследующие дополнения:
внести дополнения в приложение указанного постановления нижеследующие дошкольные организации:
Государственные дошкольные организации (детский сад)
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №42 "Жулдыз" отдела образования акимата города Тараз"

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37-баптарына және "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Тараз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Тараз қаласында 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Тараз қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 12 қаңтардағы №4 қаулысына (нормативтік құқықтық кесімдердің тіркеу тізілімінде №3310 болып тіркелген, 2017 жылдың 22 ақпандағы №8 (1348) "Жамбыл-Тараз" газетінде жарияланған) төмендегідей толықтырулар енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасы төмендегі мектепке дейінгі ұйымдармен толықтырылсын:
Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар (балабақшалар)
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №42 "Жұлдыз" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

20000
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Тараз Олжабай Кенжебека Мамашбаевича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Р. Даулет

20000
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Тараз қаласы әкімінің орынбасары Кенжебек Мамашбайұлы Олжабайға жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Р. Дәулет