О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 23 декабря 2016 года №13-3 "О городском бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 28 ноября 2017 года № 25-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 ноября 2017 года № 3603
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 23 декабря 2016 года №13-3 "О городском бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3261, опубликовано 5 января 2017 года в газете "Жамбыл Тараз" №1) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "43 116 786" заменить цифрами "43 221 696";
цифры "7 729 662" заменить цифрами "7 811 808";
цифры "123 826" заменить цифрами "148 290";
цифры "740 313" заменить цифрами "828 090";
цифры "34 522 985" заменить цифрами "34 433 508";
в подпункте 2) цифры "46 145 052" заменить цифрами "46 256 484";
в подпункте 4) цифры "636 036" заменить цифрами "629 514".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию города.

"2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №13-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 28 қарашадағы № 25-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 қарашада № 3603 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №13-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3261 болып тіркелген, 2017 жылдың 5 қаңтарында №1 "Жамбыл Тараз" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы "43 116 786" сандары "43 221 696" сандарымен ауыстырылсын;
"7 729 662" сандары "7 811 808" сандарымен ауыстырылсын;
"123 826" сандары "148 290" сандарымен ауыстырылсын;
"740 313" сандары "828 090" сандарымен ауыстырылсын;
"34 522 985" сандары "34 433 508" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "46 145 052" сандары "46 256 484" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "636 036" сандары "629 514" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды қалалық мәслихаттың бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

006
Оказание жилищной помощи
221 530
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
149 224
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
20 853
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
98 527
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
140 641
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
211 048
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
113 651
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
283 099
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
85 284
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 310
021
Капитальные расходы государственного органа
2 364
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
176 538
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
849
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
16 754
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6 448
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
6 448
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
16 549 684
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 735 244
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
1 694 901
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
20 464
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
19 879
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
174 313
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
174 313
464
Отдел образования района (города областного значения)
751 738
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

006
Тұрғын үйге көмек көрсету
221 530
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
149 224
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
20 853
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
98 527
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
140 641
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
211 048
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
113 651
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
283 099
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85 284
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 310
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 364
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
176 538
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
849
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
16 754
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6 448
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
6 448
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
16 549 684
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 735 244
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
1 694 901
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
20 464
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
19 879
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
174 313
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
174 313
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
751 738
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу