О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 21 декабря 2016 года №10-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 2 марта 2017 года № 11-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 13 марта 2017 года № 3345
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 16 февраля 2017 года №9-2 "О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата от 9 декабря 2016 года №7-3 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3319) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 21 декабря 2016 года №10-3 "О районном бюджете на 2017 – 2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2880, опубликовано в районной газете "Ауыл жаңалығы - Сельская новь" от 5 января 2016 года №3-4) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1)
цифры "10 315 603" заменить цифрами "10 329 379";
цифры "1 338 364" заменить цифрами "1 253 364";
цифры "8 936 488" заменить цифрами "9 035 264";
в подпункте 2)
цифры "10 315 603" заменить цифрами "10 460 464";
в подпункте 5)
цифры " -7 994" заменить цифрами "-139 079";
в подпункте 6)
"7 994" заменить цифрами "139 079".
Приложения 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Байзакского районного маслихата по вопросам территориального экономического развития, финансов, бюджета, административной территориальной структуре, защиты прав человека и рассмотрение проектов договоров закупов участков земли.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
районного маслихата С. Молдабеков
Секретарь
районного маслихата Н. Тлепов
Приложение 1 к решению
Байзакского районного
маслихата от 21 декабря
2016 года №10-3
Приложение 1 к решению
Байзакского районного
маслихата от 2 марта
2017 года №11-2
Районный бюджет на 2017 год
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

"2017 - 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы №10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 2 наурыздағы № 11-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 наурызда № 3345 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы №7-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 16 ақпандағы №9-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3319 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы №10-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2880 болып тіркелген, 2016 жылғы 5 қаңтарында аудандық №3-4 "Ауыл жаңалығы-Сельская новь газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада
"10 315 603" сандары "10 329 379" сандарымен ауыстырылсын;
"1 338 364" сандары "1 253 364" сандарымен ауыстырылсын;
"8 936 488" сандары "9 035 264" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"10 315 603" сандары "10 460 464" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-7 994" саны "-139 079" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"7 994" саны "139 079" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байзақ аудандық мәслихатының "Аумақты экономикалық дамыту, қаржы, бюджет, әкімшілік аумақтық құрылым, адам құқығын қорғау мәселелері және жер учаскелерін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы С. Молдабеков
Аудандық мәслихат
хатшысы Н. Тлепов
Байзақ аудандық мәслихатының
2017 жылғы 2 наурыздағы
№11-3 шешіміне 1 қосымша Байзақ аудандық мәслихатының
2016 жылғы 21 желтоқсандағы
№10-3 шешіміне 1 қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

9023
452
Отдел финансов района (города областного значения)
9023
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
9023
Приложение 6 к решению
Байзакского районного
маслихата от 21 декабря
2016 года №10-3
Приложение 2 к решению
Байзакского районного
маслихата от 2 марта
2017 года №11-2
Перечень бюджетных программ на 2017 год по аульным округам Байзакского района
тысяч тенге
Наименование программ
№ п/п
Наименование сельских округов
001 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула, аульного округа"
005 "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной местности"
022 "Капитальные расходы государственных органов"
028 "Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне"
040. Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
051 "Трансферты органам местного самоуправления"
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жалгизтюбинского сельского округа"

9023
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
9023
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
9023
Байзақ аудандық мәслихатының
2017 жылғы 2 наурыздағы
№11-3 шешіміне 2 қосымша
Байзақ аудандық мәслихатының
2016 жылғы 21 желтоқсандағы
№10-3 шешіміне 6 қосымша
2017 жылға арналған Байзақ ауданының ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
Ауданның ауылдық округтері
Бағдарлама атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл ауылдық округ әкімінің аппаратының қызметін қамтамасыз ету"
005 "Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
028 Жергілікті деңгейде дене шынықтыру – сауықтыру және спорттық іс-шараларды іске асыру
040 "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
051 "Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер"
1
"Жалғызтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі