О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 21 декабря 2016 года №10-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 23 октября 2017 года № 19-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 26 октября 2017 года № 3562
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 6 октября 2017 года № 15-5 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 9 декабря 2016 года №7-3 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3544) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 21 декабря 2016 года №10-3 "О районном бюджете на 2017 – 2019 годы (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3271 и опубликован в районной газете "Ауыл жаңалығы – Сельская новь" 5 января 2017 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1)
цифры "10 491 921" заменить цифрами "10 381 620";
цифры "6 469" заменить цифрами "6 494";
цифры "46 454" заменить цифрами "57 995";
цифры "9 119 189" заменить цифрами "8 997 322";
в подпункте 2)
цифры "10 623 006" заменить цифрами "10 512 705".
Приложения 1, 5 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Байзакского районного маслихата по вопросам территориального экономического развития, финансов, бюджета, административного территориальной структуре, защиты прав человека и рассмотрение проектов договоров закупов участков земли.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
районного маслихата Г. Туралиева
Секретарь
районного маслихата Н. Тлепов
Приложение 1 к решению
Байзакского районного
маслихата от 23 октября 2017
года №19-3
Приложение 1 к решению
Байзакского районного

"2017 - 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы №10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 23 қазандағы № 19-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 қазанда № 3562 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы №7-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 6 қазандағы №15-5 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3544 болып тіркелген) негізінде сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы №10-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3271 болып тіркелген, 2017 жылғы 5 қаңтарда аудандық "Ауыл жаңалығы – Сельская новь" газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада
"10 491 921" сандары "10 381 620" сандарымен ауыстырылсын;
"6 469" сандары "6 494" сандарымен ауыстырылсын;
"46 454" сандары "57 995" сандарымен ауыстырылсын;
"9 119 189" сандары "8 997 322" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"10 623 006" сандары "10 512 705" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 5 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байзақ аудандық мәслихатының "Аумақты экономикалық дамыту, қаржы, бюджет, әкімшілік аумақтық құрылым, адам құқығын қорғау мәселелері және жер учаскелерін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы Г. Туралиева
Аудандық мәслихат
хатшысы Н. Тлепов
Байзақ аудандық мәслихатының
2017 жылғы 23 қазандағы №19-3
шешіміне 1 қосымша
Байзақ аудандық мәслихатының

маслихата от 23 октября 2017
года №19-3
Приложение 5 к решению
Байзакского районного
маслихата от 21 декабря 2016
года №10-2
Размеры поступлений в 2017 году от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения в Национальный фонд Республики Казахстан
Категория Наименование
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
3
Поступления от продажи основного капитала
57995
03
Продажа земли и нематериальных активов
57995
1
Продажа земли
57295
2
Продажа нематериальных активов
700
Приложение 3 к решению
Байзакского районного
маслихата от 23 октября 2017
года №19-3
Приложение 6 к решению
Байзакского районного
маслихата от 21 декабря 2016 года №10-3
Перечень бюджетных программ на 2017 год по аульным округам Байзакского района
тысяч тенге
Наименование программ
№ п/п
Наименование сельских округов
001 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула, аульного округа"
005 "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной местности"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
013 Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
022 "Капитальные расходы государственных органов"
028 "Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне"
040. Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
051 "Трансферты органам местного самоуправления"
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жалгизтюбинского сельского округа"

2017 жылғы 23 қазандағы
№19-2 шешіміне 2 қосымша
Байзақ аудандық мәслихатының
2016 жылғы 21 желтоқсандағы
№10-3 шешіміне 5 қосымша
2017 жылға арналған ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына түсетін түсімдер көлемі
Санаты
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы Атауы
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
57995
03
Жерді және материалдық емес активтерді сату
57995
1
Жерді сату
57295
2
Материалдық емес активтерді сату
700
Байзақ аудандық мәслихатының
2017 жылғы 23 қазандағы
№19-3 шешіміне 3 қосымша
Байзақ аудандық мәслихатының
2016 жылғы 21 желтоқсандағы
№10-3 шешіміне 6 қосымша
2017 жылға арналған Байзақ ауданының ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
Ауданның ауылдық округтері
Бағдарлама атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл ауылдық округ әкімінің аппаратының қызметін қамтамасыз ету"
005 "Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
028 Жергілікті деңгейде дене шынықтыру – сауықтыру және спорттық іс-шараларды іске асыру
040 "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
051 "Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер"
1
"Жалғызтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі