Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год в Жамбылском районе
Постановление акимата Жамбылского района Жамбылской области от 29 марта 2017 года № 145. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 21 апреля 2017 года № 3393
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании" от 27 июля 2007 года акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Жамбыл ауданында 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 29 наурыздағы № 145 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 сәуірде № 3393 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37 баптарына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год в Жамбылском районе согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жамбылского района Наймановой Умит Капановне.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Акима района М. Мусаев
Приложение к постановлению
акимата Жамбылского района
от 29 марта 2017 года №145
Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подущевого финансирования и родительской платы на 2017 год Жамбылского района
Наименование
Госсударственный образовательный заказ, (мест) в том числе
Размер подушевого финансирования в месяц (тенге), в том числе
Размер родительской платы в месяц (тенге)
Количество мест финансируемых по программе "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования"
Количество мест финансируемых по программе "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения"
Финансируемых по программе "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования" (тенге)
Дополнительное финансирование из программы "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" детским садам и миницентрам финансируемых по программе "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования" (тенге)
Финансируемых по программе "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" (тенге)
Государственные дошкольные организации (мини-центр)
Пришкольный миницентр "Балдырган" средней школы 30 Лет Победы
75
19 354
4 500
Пришкольный миницентр "Балдаурен" средней школы имени В.Чкалова
75
19 354
4 500
Пришкольный миницентр "Мейірім" средней школы имени Б.Тайшапова
50
19 354
4 500
Пришкольный миницентр "Куншуак" средней школы Жасоркен
50
25
19 354
19 354
4 500
Пришкольный миницентр "Ботакан" средней школы имени Айтиева
50
25
19 354
19 354
4 500
Пришкольный миницентр "Куншуак" средней школы имени Абая
75
19 354
4 500
Пришкольный миницентр "Акерке" средней школы Гродекова
50
19 354
4 500
Пришкольный миницентр "Еркетай" средней школы имени Исмайлова
50
25
19 354
19 354
4 500
Пришкольный миницентр средней школы Бирлесу-Енбек
25
19 354
4 500
Пришкольный миницентр "Балдаурен" средней школы Ильич
25
25
19 354
19 354
4 500
Пришкольный миницентр "Ботакан" средней школы Октябрь-Жемис
25
19 354
4 500
Пришкольный миницентр "Балапан" средней школы имени Т.Рыскулова
75
19 354
4 500
Пришкольный миницентр "Балапан" средней школы имени А.Тарази
25
25
19 354
19 354
4 500
Пришкольный миницентр "Балбөбек" начальной школы Шайдана
25
19 354
4 500
Пришкольный миницентр "Балауса" начальной школы Коныртобе
25
19 354
4 500
Пришкольный миницентр "Карлыгаш" средней школы имени Толеби
50
19 354
4 500
Пришкольный миницентр "Байшешек" средней школы имени Ю.Гагарина
25
19 354
4 500
Пришкольный миницентр "Талшын" средней школы Енбек
25
19 354
4 500
Пришкольный миницентр "Айару" средней школы имени М. Ауэзова
75
19 354
4 500
Государственные дошкольные организации (детский сад)
Государственное коммунальное казенное предприятие "детский сад Сауле" отдела образования акимата Жамбылского района"

1. Жамбыл ауданында 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жамбыл ауданы әкімінің орынбасары Үміт Қапанқызы Наймановаға жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Мұсаев
Жамбыл ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 29 наурызындағы
№145 қаулысына қосымша
Жамбыл ауданында 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жанбасына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы (орын), оның ішінде
Бірайға жанбасына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге), оның ішінде
Бірайға ата-ананың ақы төлеу мөлшері
"Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру" бағдарламасы арқылы қаржыландыратын (орын саны)
"Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы арқылы қаржыландыратын (орын саны)
"Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттікбілім беру тапсырысын іске асыру" бағдарламасы арқылы қаржыландыру (теңге)
"Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру" бағдарламасы арқылы қаржыландырылатын балабақшалар мен шағын орталықтарды қосымша "Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы арқылы қаржыландыру (теңге)
"Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы арқылы қаржыландыру (теңге)
Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар (шағын орталық)
Жеңістің 30 жылдық орта мектебінің жанынан "Балдырған" шағын орталығы
75
19 354
4 500
В Чкалов атындағы орта мектебінің жанынан "Балдаурен" шағын орталығы
75
19 354
4 500
Б.Тайшапұлы атындағы орта мектебінің жанынан "Мейірім" шағын орталығы
50
19 354
4 500
Жасөркен орта мектебінің жанынан "Күншуақ" шағын орталығы
50
25
19 354
19 354
4 500
Айтиев атындағы орта мектебінің жанынан "Ботақан" шағын орталығы
50
25
19 354
19 354
4 500
Абай атындағы орта мектебінің жанынан "Күншуақ" шағын орталығы
75
19 354
4 500
Гродекова орта мектебінің жанынан "Ақерке" шағын орталығы
50
19 354
4 500
Исмайлұлы атындағы орта мектебінің жанынан "Еректай" шағын орталығы
50
25
19 354
19 354
4 500
Бірлесу-Еңбек орта мектебінің жанынан ашылған шағын орталық
25
19 354
4 500
Ильич орта мектебінің жанынан "Балдаурен" шағын орталығы
25
25
19 354
19 354
4 500
Октябрь -Жеміс орта мектебінің жанынан "Ботақан" шағын орталығы
25
19 354
4 500
Т.Рысқұлов атындағы орта мектебінің жанынан "Балапан" шағын орталығы
75
19 354
4 500
Ә.Тарази атындағы орта мектебінің жанынан "Балапан" шағын орталығы
25
25
19 354
19 354
4 500
Шайдана бастауыш мектебінің жанынан "Балбөбек" шағын орталығы
25
19 354
4 500
Қоңыртөбе бастауыш мектебінің жанынан "Балауса" шағын орталығы
25
19 354
4 500
Төлеби атындағы орта мектебінің жанынан "Қарлығаш" шағын орталығы
50
19 354
4 500
Ю.Гагарин атындағы орта мектебінің жанынан "Бәйшешек" шағын орталығы
25
19 354
4 500
Еңбек орта мектебінің жанынан "Талшын" шағын орталығы
25
19 354
4 500
М.Ауэзов атындағы орта мектебінің жанынан "Айару" шағын орталығы
75
19 354
4 500
Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар (балабақшалар)
Жамбыл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Сәуле" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны