О признании утратившим силу постановление акимата Жамбылского района от 23 июля 2015 года №471 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата акима района и районных исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета"
Постановление акимата Жамбылского района Жамбылской области от 26 сентября 2017 года № 474. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 17 октября 2017 года № 3546
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Жамбылского района ПОСТАНОВИЛ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жамбылского района от 23 июля 2015 года №471 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата акима района и районных исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2733, опубликовано 28 августа 2015 года в газете "Шұғыла-Радуга" №98).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на А.Бекбосын.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылского района Б. Казанбасов

"Аудан әкімі аппараты мен жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын аудандық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Жамбыл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 23 шілдедегі №471 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 26 қыркүйектегі № 474 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 қазанда № 3546 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабының 8-тармағына сәйкес, Жамбыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Аудан әкімі аппараты мен жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын аудандық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Жамбыл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 23 шілдедегі №471 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2733 болып тіркелген, 2015 жылдың 28 тамызында №98 "Шұғыла-Радуга" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы А.Бекбосынға жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауданының әкімі Б. Қазанбасов