О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №7-2 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 28 ноября 2017 года № 20-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 ноября 2017 года № 3599
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата №17-2 от 24 ноября 2017 года "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 09 декабря 2016 года №7-3 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3595) Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №7-2 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3266, опубликовано в газете "Шұғыла-Радуга" от 6 и 11 января 2017 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "10 227 490" заменить цифрами "10 571 358";
цифры "8 361 490" заменить цифрами "8 705 358";
в подпункте 2):
цифры "10 413 971" заменить цифрами "10 757 839".
Приложении 1, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Секретарь Жамбылского
Жамбылского районного маслихата: районного маслихата:
Н. Укубаев Р. Бегалиев
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного
маслихата за №20-2 от
28 ноября 2017 года
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного
маслихата за №7-2 от

"2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №7-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2017 жылғы 28 қарашадағы № 20-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 қарашада № 3599 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 09 желтоқсандағы №7-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 24 қарашадағы №17-2 шешімі негізінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3595 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №7-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3266 болып тіркелген, 2017 жылғы 6 және 11 қаңтардағы №1-2 және 3-4 "Шұғыла-Радуга" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"10 227 490" сандары "10 571 358" сандарымен ауыстырылсын;
"8 361 490" сандары "8 705 358" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"10 413 971" сандары "10 757 839" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 7 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданылады.
Жамбыл аудандық мәслихат Жамбыл аудандық
сессиясының төрағасы: мәслихат хатшысы:
Н. Укубаев Р. Бегалиев
Жамбыл аудандық
мәслихатының 2017 жылғы
28 қарашадағы № 20-2 шешіміне
1 қосымша
Жамбыл аудандық

28 052
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
149 958
012
Капитальные расходы государственного органа
657
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
24 183
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
25 581
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
78 910
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
22 683
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
17 039
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
5 644
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
748 837
464
Отдел образования района (города областного значения)
36 202
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
28 173
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
8 029
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
587 542
002
Программа занятости
231 802
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
11 095
005
Государственная адресная социальная помощь
4 897
006
Оказание жилищной помощи
7 498
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
19 664
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 808
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
25 115
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
189 850
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
58 780
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
34 033
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
125 093
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
34 340

28 052
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу
149 958
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
657
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
24 183
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
25 581
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
78 910
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
22 683
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
17 039
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
5 644
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
748 837
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
36 202
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
28 173
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
8 029
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
587 542
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
231 802
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
11 095
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4 897
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
7 498
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
19 664
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 808
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
25 115
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
189 850
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
58 780
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
34 033
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
125 093
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 340

452
Отдел финансов района (города областного значения)
11 689
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
11 689
021
Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета
0
8
Движение остатков бюджетных средств
182 811
Приложение 2 к решению
Жамбылского районного
маслихата за №20-2 от 28 ноября
2017 года
Приложение 7 к решению
Жамбылского районного
маслихата за №7-2 от 23 декабря
2016 года
Бюджетные программы аульных округов на 2017 год
Наименование аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Наименования программ
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
005 "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
013 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах"
014 "Организация водоснабжения населенных пунктов "
022 "Капитальные расходы государственных органов"

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
11 689
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
11 689
021
Жергілікті бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
0
8
Бюджет қаражаттары қалдықтарының қозғалысы
182 811
Жамбыл аудандық
мәслихатының 2017 жылғы
28 қарашадағы № 20-2 шешіміне
2 қосымша
Жамбыл аудандық
мәслихатының 2016 жылғы
"23" желтоқсандағы №7-2
шешіміне 7 қосымша
Ауылдық округтердің 2017 жылға арналған бюджеттік бағдарламалары
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімі аппараттарының атаулары
Бағдарламаның атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
005 "Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
008 Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету"
014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру"
022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары"