О наименовании новых улиц села Бектобе, Кызылшарык Каратобинского аульного округа
Решение акима Каратобинского аульного округа Жамбылского района Жамбылской области от 19 января 2017 года № 05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 17 февраля 2017 года № 3317
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, пункта 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 8 декабря 2016 года и с учетом мнения и предложений жителей соответствующей территории, аким аульного округа РЕШИЛ:
1. Наименовать нижеследующие улицы
В селе Бектобе Каратобинского аульного округа:
1) улице Коктем 3 – Акмешит;
2) улице Коктем 4 – Сарайшык;
3) улице Булак 2 - Нурлы жол;
4) улице Булак 3 - Алтын Орда;
5) улице Жайлау 2 – Сыганак;
6) улице Жайлау 3 – Аныракай;
7) улице Жана – Баласагун;
8) улице Жана 3 - Хамита Ергалиева;
9) улице Жана 4 – Жайык;
10) улице Жана 5 – Акыртас;
11) улице Жана Байтерек- 3 Алатау;
2. В селе Кызылшарык Каратобинского аульного округа:
1) улице Атшабар 1 – Айшырак;
2) улице Атшабар 2 - Казыгурт.
2. Контроль за исполнением данного нормативно-правового акта возложить на заместителя акима Каратобинского аульного округа А.Саршаеву.
3. Настоящий нормативно-правовой акт вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Каратобинского аульного округа К. Джатканбаев

Қаратөбе ауылдық округіне қарасты Бектөбе, Қызылшарық ауылдарындағы жаңа көшелерге атау беру туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Қаратөбе ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 19 қаңтардағы № 05 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 ақпанда № 3317 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармағына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының2016 жылғы 8 желтоқсандағы қорытындысын және тиісті аумақ халқының ұсыныс-пікірлерін ескере отырып, ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Төмендегі көшелерге атау берілсін
Қаратөбе ауылдық округіне қарасты Бектөбе ауылындағы:
1) Көктем 3 көшесіне - Ақмешіт;
2) Көктем 4 көшесіне - Сарайшық;
3) Бұлақ 2 көшесіне - Нұрлы жол;
4) Бұлақ 3 көшесіне - Алтын Орда;
5) Жайлау 2 көшесіне - Сығанақ;
6) Жайлау 3 көшесіне - Аңырақай;
7) Жаңа көшесіне – Баласағұн;
8) Жаңа 3 көшесіне -Хамит Ерғалиев;
9) Жаңа 4 көшесіне - Жайық;
10) Жаңа 5 көшесіне - Ақыртас;
11) Жаңа Бәйтерек 3 көшесіне - Алатау;
Қаратөбе ауылдық округіне қарасты Қызылшарық ауылындағы:
1) Атшабар 1 көшесіне – Айшырақ;
2) Атшабар 2 көшесіне - Қазығұрт;
3. Осы нормативтік-құқықтық актінің орындалуын бақылау Қаратөбе ауылдық округі әкімінің орынбасары А.Саршаевқа жүктелсін.
4. Осы нормативтік-құқықтық акті әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қартөбе ауылдық округінің әкімі Қ. Джатқанбаев