Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования и лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоявших на учете службы пробации на 2017 год
Постановление акимата Жуалынского района Жамбылской области от 13 марта 2017 года № 64. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 марта 2017 года № 3369
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

2017 жылға ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды және бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 13 наурыздағы № 64 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылға 29 наурызда № 3369 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 9, 27, Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Жуалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования и лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоявших на учете службы пробации на 2017 год от общей численности работников организации независимо от организационно-правовой формы и формы собственности по Жуалынскому району согласно приложений 1, 2.

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9, 27-баптарына сәйкес Жуалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жуалы ауданы бойынша ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан барлық ұйымдар үшін 2017 жылға ата-анасынан кәмелеттікжасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды және бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына қызметкерлердің жалпы санынан квоталар 1, 2 қосымшаларға сәйкес белгіленсін.

2. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости населения Жуалынского района Жамбылской области" обеспечить организацию квотирования рабочих мест для молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования и лиц, освобожденных из местлишения свободы, лиц, состоявших на учете службы пробации на 2017 год.
3. Коммунальному государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата Жуалынского района Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Адилбакова Айбара Кунтуовича.

2. "Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 2017 жылға ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды және бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау жұмыстарын ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
3. "Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамаларда белгіленген тәртіппен осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района Н. Ергебеков
Приложение 1 к постановлению
акимата Жуалынского района от
13 марта 2017 года № 64
Квоты рабочих мест по Жуалынскому району для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования на 2017 год
Наименование организации
Списочная численность работников на начало года (человек)
Размер установленной квоты
Для граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
% от списочной численности работников
количество рабочих мест (единиц)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Жасыл Ел-Жуалы"
50
2 %
1
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "Бурненская молочная компания"
82
1 %
1
3
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жуалы-су" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жуалынского района
55
2 %
1
Приложение 2 к постановлению
акимата Жуалынского района
от 13 марта 2017 года № 64
Квоты рабочих мест по Жуалынскому району для трудоустройства лиц и освобожденных из мест лишения свободы и лиц, состоявших на учете службы пробации на 2017 год
Наименование организации
Списочная численность работников на начало года (чел)
Размер установленной квоты
для лиц, освобожденных из мест лишения свободы
для лиц, состоявших на учете службы пробации
% от списочной численности работников
количество рабочих мест (единиц)
% от списочной численности работников
количество рабочих мест (единиц)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Жасыл Ел-Жуалы"
50
2%
1
2%
1
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "Бурненская молочная компания"
82
1%
1
1%
1
3
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жуалы-су" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жуалынского района
55
2%
1
2%
1

4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Айбар Күнтуұлы Әділбақовқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Н. Ергебеков
Жуалы ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 13 наурыздағы
№ 64 қаулысына 1 қосымша
2017 жылға Жуалы аудананы бойынша ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейінайырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсызқалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтар үшін жұмыс орындарына квоталар
Ұйымның атауы
жыл басындағы қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Белгіленген квота мөлшері
ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтар үшін
жұмыскерлердің тізімдік санынан %
жұмыс орындарының саны (бірлік)
1
"Жасыл Ел-Жуалы" Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
50
2%
1
2
"Бурный сүт компаниясы" Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
82
1%
1
3
Жуалы ауданы әкімдігінің тұрғын үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Жуалы-су" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
55
2%
1
Жуалы ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 13 наурыздағы
№ 64 қаулысына 2 қосымша
2017 жылға Жуалы ауданы бойынша бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар
Ұйымның атауы
жыл басындағы қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Белгіленген квота мөлшері
бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар
пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар
жұмыскерлердің тізімдік санынан %
жұмыс орындарының саны (бірлік)
жұмыскерлердің тізімдік санынан %
жұмыс орындарының саны (бірлік)
1
"Жасыл Ел-Жуалы" Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
50
2 %
1
2%
1
2
"Бурный сүт компаниясы" Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
82
1%
1
1%
1
3
Жуалы ауданы әкімдігінің тұрғын үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Жуалы-су" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
55
2%
1
2%
1