Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год в Жуалынском районе
Постановление акимата Жуалынского района Жамбылской области от 13 марта 2017 года № 66. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 6 апреля 2017 года № 3375.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Жуалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год в Жуалынском районе в соответствии с приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жуалынского района Адилбакова Айбара Кунтуовича.

Жуалы ауданында 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 13 наурыздағы № 66 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 сәуірде № 3375 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37-баптарына және "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Жуалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жуалы ауданында 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жуалы ауданы әкімінің орынбасары Айбар Күнтуұлы Әділбақовқа жүктелсін.

3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района Н. Ергебеков
Приложение к постановлению
акимата Жуалынского района
от 13 марта 2017 года № 66
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год в Жуалынском районе

3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Н. Ергебеков
Жуалы ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 13 наурыздағы
№ 66 қаулысына қосымша
Жуалы ауданында 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері

Сноска. Приложение –в редакции постановления акимата Жуалынского района Жамбылской области от 09.11.2017 № 267 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование
Государственный образовательный заказ, (мест) в том числе
Размер подушевого финансирования в месяц из местного бюджета (тенге), в том числе
Размер родительской платы в месяц (тенге)
Количество мест финансируемых по программе "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях" (мест)
Количество мест финансируемых по программе "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" (мест)
Финансируемых по программе "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях" (тенге)
Дополнительное финансирование из программы "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" детским садам и миницентрам финансируемых по программе "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях" (тенге)
Финансируемых по программе "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" (тенге)
Государственные дошкольные организации (мини центр)
Мини центр "Айгөлек" с полным днем пребывания при школе
50
0

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда –Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 09.11.2017 № 267 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы, (орын) оның ішінде
Бір айға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері, (теңге), оның ішінде
Бір айға ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
"Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру" бағдарламасы арқылы қаржыландырылатын (орын)
"Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы арқылы қаржыландырылатын (орын)
"Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру" бағдарламасы арқылы қаржыландыру (теңге)
"Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру" бағдарламасы арқылы қаржыландырылатын балабақшалар мен шағын орталықтарды қосымша "Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы арқылы қаржыландыру (теңге)
"Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы арқылы қаржыландыру (теңге)
Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар (шағын орталық)
Мектеп жанындағы толық күндік "Айгөлек" шағын орталығы
50
0