О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 9-3 "О районном бюджете на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата Жуалынского района Жамбылской области от 21 июня 2017 года № 13-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 июня 2017 года № 3472
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 9-3 "О районном бюджете на 2017 - 2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3272, опубликованное в районной газете "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" от 4 января 2017 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "8 283 526" заменить цифрами "8 259 269";
цифры "1 131 668" заменить цифрами "1 118 023";
цифры "8 490" заменить цифрами "9 048";
цифры "10 500" заменить цифрами "33 587";
цифры "7 132 868" заменить цифрами "7 098 611";
в подпункте 2):
цифры "8 411 058" заменить цифрами "8 386 801".

"2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 маусымдағы № 13-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 маусымда № 3472 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес Жуалы аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9-3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3272 болып тіркелген, 2017 жылдың 4 қаңтарында аудандық "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"8 283 526" деген сандар "8 259 269" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 131 668" деген сандар "1 118 023" деген сандармен ауыстырылсын;
"8 490" деген сандар "9 048" деген сандармен ауыстырылсын;
"10 500" деген сандар "33 587" деген сандармен ауыстырылсын;
"7 132 868" деген сандар "7 098 611" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
" 8 411 058" деген сандар "8 386 801" деген сандармен ауыстырылсын.

Приложения 1, 5 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
районного маслихата К.Айткулова
Секретарь
районного маслихата Е. Тлеубеков
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 13-4 от 21 июня 2017 года
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 9-3 от 23 декабря 2016 года
Районный бюджет на 2017 год
Категория
Класс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Подкласс
1
2
3
4
5
І.ДОХОДЫ

Аталған шешімнің 1, 5 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет – ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік - экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдардың құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы К.Айткулова
Аудандық
мәслихаттың хатшысы Е.Тлеубеков
Жуалы аудандық мәслихатының
2017 жылғы 21 маусымдағы
№ 13-4 шешіміне 1 қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 9-3 шешіміне 1 қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы Атауы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
І.КІРІСТЕР