О признании утратившим силу постановление акимата Жуалынского района от 28 сентября 2015 года №333 "Об утверждении Регламента акимата Жуалынского района Жамбылской области"
Постановление акимата Жуалынского района Жамбылской области от 22 сентября 2017 года № 234. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 6 октября 2017 года № 3541
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и со статьей 27 Закона Республики Қазахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Жуалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жуалынского района "Об утверждении Регламента акимата Жуалынского района Жамбылской области" от 28 сентября 2015 года №333 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2814 от 04 ноября 2015 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Аккоева Каната Оспановича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Копбосынов

Жуалы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 28 қыркүйектегі №333 "Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің Регламентін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 22 қыркүйектегі № 234 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 қазанда № 3541 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8 тармағына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Жуалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жуалы ауданы әкімдігінің "Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің Регламентін бекіту туралы" 2015 жылғы 28 қыркүйектегі № 333 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 04 қарашасында №2814 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Аққоев Қанат Оспанұлына жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Көпбосынов