О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 10-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 13 апреля 2017 года № 14-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 17 апреля 2017 года № 3387
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 3 апреля 2017 года № 10-4 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 7-3 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3376) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 10-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3267, опубликовано в газете "Қордай шамшырағы" - "Кордайский маяк" от 31 декабря 2016 года за №207-208) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "13 439 943" заменить цифрами "13 534 415";
цифры "11 269 462" заменить цифрами "11 363 934";
в подпункте 2):

"2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 13 сәуірдегі № 14-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 сәуірде № 3387 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 7-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 3 сәуірдегі № 10-4 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3376 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3267 болып тіркелген, 2016 жылдың 31 желтоқсанында № 207-208 аудандық "Қордай шамшырағы" - "Кордайский маяк" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"13 439 943" сандары "13 534 415" сандарымен ауыстырылсын;
"11 269 462" сандары "11 363 934" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

1306
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2375
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
145000
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4860
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
16157
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12743
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
3378
007
Капитальные расходы государственного органа
36
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
38987
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
38987
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
15968
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
17800
015
Капитальные расходы государственного органа
219
108
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
5000
12
Транспорт и коммуникации
335122
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
335122
022
Развитие транспортной инфраструктуры
14724
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
320398
13
Прочие
134059
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
108661
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
108661
452
Отдел финансов района (города областного значения)
25398
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
25398
15
Трансферты
312449
452
Отдел финансов района (города областного значения)
312449
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
1686
051
Трансферты органам местного самоуправления
310762
054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
1

1306
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2375
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
145000
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
4860
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
16157
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12743
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
3378
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
36
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
38987
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
38987
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15968
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
17800
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
219
108
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
5000
12
Көлiк және коммуникация
335122
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
335122
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
14724
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
320398
13
Басқалар
134059
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
108661
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
108661
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
25398
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
25398
15
Трансферттер
312449
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
312449
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
1686
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
310762
054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
1