О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №10-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 18 октября 2017 года № 20-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 октября 2017 года № 3556
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 6 октября 2017 года №15-5 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 9 декабря 2016 года №7-3 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3544) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №10-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3267, опубликовано в газете "Қордай шамшырағы" - "Кордайский маяк" от 31 декабря 2016 года за №207-208) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "13 771 952" заменить цифрами "13 954 520";
цифры "2 104 839" заменить цифрами "1 958 382";
цифры "35 560" заменить цифрами "28 992";
цифры "68 679" заменить цифрами "82 925";
цифры "11 562 874" заменить цифрами "11 884 221";
в подпункте 2):
цифры "13 972 496" заменить цифрами "14 155 064".

"2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатаның 2017 жылғы 18 қазандағы № 20-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 19 қазанда № 3556 болып тіркелді
18.10.2017 редакциясында
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы №7-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 6 қазандағы №15-5 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3544 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №10-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3267 болып тіркелген, 2016 жылдың 31 желтоқсанында №207-208 аудандық "Қордай шамшырағы" - "Кордайский маяк" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"13 771 952" сандары "13 954 520" сандарымен ауыстырылсын;
"2 104 839" сандары "1 958 382" сандарымен ауыстырылсын;
"35 560" сандары "28 992" сандарымен ауыстырылсын;
"68 679" сандары "82 925" сандарымен ауыстырылсын;
"11 562 874" сандары "11 884 221" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"13 972 496" сандары "14 155 064" сандарымен ауыстырылсын.