О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №10-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 20 декабря 2017 года № 24-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 21 декабря 2017 года № 3636
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №10-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3267, опубликовано в газете "Қордай шамшырағы" - "Кордайский маяк" от 31 декабря 2016 года за №207-208) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "13 974 314" заменить цифрами "13 997 887";
цифры "11 954 080" заменить цифрами "11 977 653";
в подпункте 2):
цифры "14 174 858" заменить цифрами "14 198 431".

"2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 24-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 желтоқсанда № 3636 болып тіркелді
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 106 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №10-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3267 болып тіркелген, 2016 жылдың 31 желтоқсанында №207-208 аудандық "Қордай шамшырағы" - "Кордайский маяк" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"13 974 314" сандары "13 997 887" сандарымен ауыстырылсын;
"11 954 080" сандары "11 977 653" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"14 174 858" сандары "14 198 431" сандарымен ауыстырылсын.

Перечень объема средств, выделенных из районного бюджета на 2017-2019 годы по программам в разрезе сельских округов
тыс тенге
Наименование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Наименование программ
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
040 "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года"
022 "Капитальные расходы государственных органов"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
2017 год
2018 год
2019 год
2017 год
2018 год
2019 год
2017 год
2018 год
2019 год
2017 год
2018 год
2019 год
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Алгинского сельского округа"

2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтерге бағдарламалар бойынша бөлінген қаражат көлемдерінің тізбесі
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараттарының атауы
Бағдарламаның атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
040 "Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығындары"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
2017 жыл
2018 жыл
2019 жыл
2017 жыл
2018 жыл
2019 жыл
2017 жыл
2018 жыл
2019 жыл
2017 жыл
2018 жыл
2019 жыл
"Алға ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі