О присвоении наименования улице
Решение акима Беткайнарского сельского округа Кордайского района Жамбылской области от 29 мая 2017 года № 24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 июня 2017 года № 3477
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 29 марта 2017 года и с учетом мнения населения соответствующей территории аким Беткайнарского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования Жетису улице расположенной параллельно с северной стороны автотрассе Кордай-Шу и с южной стороны улице Муратбаева села Беткайнар Беткайнарского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Беткайнарского сельского округа Е. Омарбаев

Көше атауын беру туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы Бетқайнар ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 29 мамырдағы № 24 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 маусымда № 3477 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4 тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2017 жылдың 29 наурызындағы қорытындысына сәйкес және тиісті аумақ халқының пiкiрiн ескере отырып, Бетқайнар ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бетқайнар ауылдық округі Бетқайнар ауылының оңтүстік жағынан Мұратбаев кешесіне және солтүстік жағынан Қордай-Шу автотрассасына қатарлас орналасқан көшеге Жетісу атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бетқайнар ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы Е. Омарбаев