О переименовании улиц села Отар Отарского сельского округа
Решение акима Отарского сельского округа Кордайского района Жамбылской области от 24 мая 2017 года № 29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 июня 2017 года № 3470
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 8 декабря 2016 года и с учетом мнения населения соответствующей территории аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Отар Отарского сельского округа:
улицу Шоссейная – Копа;
улицу РЭС – Жарык;
улицу РХСТ – Шырак.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю себе.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Отарского сельского округа Тулеуов Е.

Отар ауылдық округінің Отар ауылындағы көше атауларын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы Отар ауылдық округінің 2017 жылғы 24 мамырдағы № 29 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 маусымда № 3470 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік- аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2016 жылғы 8 желтоқсандағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Отар ауылдық округінің Отар ауылы көшелерінің атаулары өзгертілсін:
Шоссейная көшесі – Қопа;
РЭСкөшесі – Жарық;
РСХТ көшесі – Шырақ.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарына мемлекеттік тіркелгеннен күнненбастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округі әкімінің
міндетін атқарушы Е. Тулеуов