Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год в Меркенском районе
Постановление акимата Меркенского района Жамбылской области от 30 марта 2017 года № 75. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 3 мая 2017 года № 3421
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании" от 27 июля 2007 года акимат Меркенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Меркі ауданында 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Меркі ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 30 наурыздағы № 75 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 мамырда № 3421 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37 баптарына және "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабы 4 тармағы 8-1) тармақшасына сәйкес Меркі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год в Меркенском районе в соответствии с приложением.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Меркенского района Касым Марат Жарылкасынулы.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Умирбеков
Приложение к постановлению
акимата Меркенского района
от "30" марта 2017 года №75
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год в Меркенском районе
Наименование
Государственный образовательный заказ, (мест) в том числе
Размер подушевого финансирования в месяц (тенге), в том числе
Размер родительской платы в месяц (тенге)
Количество мест финансируемых по программе "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования"
Количество мест финансируемых по программе "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения"
Финансируемых по программе "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования" (тенге)
Дополнительное финансирование из программы "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" детским садам и миницентрам финансиируемых по программе "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования" (тенге)
Финансируемых по программе "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" (тенге)
Государственные дошкольные организации (миницентр)
Миницентры с полным днем прибывания

1. Меркі ауданында 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Меркі ауданы әкімінің орынбасары Марат Жарылқасынұлы Қасымға жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарына мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Өмірбеков
Меркі ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "30" наурыздағы
№75 қаулысына қосымша
Меркі ауданында 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы, (орын) оның ішінде
Бір айға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге), оның ішінде
Бір айға ата – ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
"Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру" бағдарламасы арқылы қаржыландырылатын (орын саны)
"Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы арқылы қаржыландырылатын (орын саны)
"Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру" бағдарламасы арқылы қаржыландыру (теңге)
"Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру" бағдарламасы арқылы қаржыландырылатын балабақшалар мен шағын орталықтарды қосымша "Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы арқылы қаржыландыру
"Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету бағдарламасы арқылы қаржыландыру (теңге)
Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар (шағын орталық)
Толық күндік шағын орталықтар