Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 10 февраля 2017 года № 37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 17 февраля 2017 года № 3316. Утратило силу постановлением акимата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 14 февраля 2018 года № 91
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 14.02.2018 № 91 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 10 ақпандағы № 37 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 ақпанда № 3316 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 14 ақпандағы № 91 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің 14.02.2018 № 91 қаулысымен (алғаш ресми жарияланған күнінен күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 6) статьи 9, подпунктом 1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" в целях обеспечения занятости инвалидов, акимат района Т. Рыскулова ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере двух процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению.

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 14) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9 бабы 6) тармақшасына, 27 бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, мүгедектерді жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету мақсатында, Т. Рысқұлов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіпайыз мөлшерiнде мүгедектер үшiн жұмыс орындарына қосымшаға сәйкес квота белгiленсін.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Дайрабаева Берика Тынышбековича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж. Айтаков
Приложение к постановлению
акимата Т. Рыскуловского района
от 10 февраля 2017 года № 37
Квоты рабочих мест для инвалидов
Наименование организации
Количество рабочих мест
Размер квоты
Количество квотированных рабочих мест
1.
Коммунальное государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ акимата района Т. Рыскулова
70
2%
1
2.
Коммунальное государственное учреждение "Отдел культуры и развития языков акимата района Т. Рыскулова
50
2%
1
Итого:
120
2

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Дайрабаев Берік Тынышбекұлына жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күнінен күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Айтақов
Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 10 ақпандағы
№ 37 қаулысына қосымша
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квоталары
Ұйымның атауы
Жұмыс орындарының саны
Квота мөлшері
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны
1.
"Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
70
2%
1
2.
"Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
2%
1
Барлығы:
120
2