О внесении изменений в решение маслихата района Т. Рыскулова от 23 декабря 2016 года № 11-5 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 18 октября 2017 года № 19-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 октября 2017 года № 3550
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Жамбылского областного маслихата от 6 октября 2017 года № 15-5 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 7-3" "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 3354) маслихат района Т. Рыскулова РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т. Рыскулова от 23 декабря 2016 года № 11-5 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 3269, опубликовано 20 января 2017 года в газете "Кұлан таңы") следующие изменения:
в пункте 1
в подпункте 1):
цифры "8 596 394" заменить цифрами "8 829 873";
цифры "2 681 197" заменить цифрами "2 734 662";
цифры "8 566" заменить цифрами "12 816";
цифры "2 050" заменить цифрами "7 335";
цифры "5904581" заменить цифрами "6075060";
в подпункте 2):
цифры "9 153 777" заменить цифрами "9 387 256";
в пункте 4
цифры "6 135" заменить цифрами "6 645";

"2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2016 жылдың 23 желтоқсандағы № 11-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 18 қазандағы № 19-5 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 19 қазанда № 3550 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 7-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 6 қазандағы № 15-5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3544 болып тіркелген) сәйкес Т. Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ КАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2016 жылдың 23 желтоқсандағы № 11-5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3269 болып тіркелген, 2017 жылдың 20 қаңтардағы "Құлан таңы" газетінде жарияланған") келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта
1) тармақшада:
"8 596 394" сандары "8 829 873" сандарымен ауыстырылсын;
"2 681 197" сандары "2 734 662" сандарымен ауыстырылсын;
"8 566" сандары "12 816" сандарымен ауыстырылсын;
"2 050" сандары "7 335" сандарымен ауыстырылсын;
"5 904 581" сандары "6 075 060" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"9 153 777" сандары "9 387 256" сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта
"6 135" сандары "6 645" сандарымен ауыстырылсын;

Приложения 1 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии И.О Секретаря районного
маслихата районного маслихата
С. Мамырбаев Т. Джаманбаев
Приложение 1 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 19-5 от 18 октября 2017 года
Приложение 1 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 11-5 от 23 декабря 2016 года
Бюджет на 2017 год
(тысяч тенге)
Категория
Наименование доходов
сумма
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

Аталған шешімнің 1 және 7 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысының м.а
С. Мамырбаев Т. Джаманбаев
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 18 қазандағы
№ 19-5 шешіміне 1 қосымша
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 11-5 шешіміне 1 қосымша
2017 жылға арналған бюджет
Санаты
Кірістер атауы
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
I. КІРІСТЕР