О районном бюджете на 2018-2020 годы
Решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 14 декабря 2017 года № 21-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 20 декабря 2017 года № 3632.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Т. Рыскулова РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 11 538 686 тысяч тенге;
налоговые поступления 3 105 786 тысяч тенге;
неналоговые поступления 6 413 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 16 186 тысяч тенге;
поступления трансфертов 8 410 301 тысяч тенге;
2) затраты 11 882 414 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 89 838 тысяч тенге;
бюджетные кредиты 115 439 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 25 601 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 433 566 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 433 566 тысяч тенге;
поступление займов 115 439 тысяч тенге;
погашение займов 25 601 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 12.03.2018 № 23-4 (вводится в действие с 01.01.2018); от 18.05.2018 № 26-6 (вводится в действие с 01.01.2018); от 04.09.2018 № 30-4 (вводится в действие с 01.01.2018); от 28.11.2018 № 32-4 (вводится в действие с 01.01.2018); от 21.12.2018 № 34-4 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Установить объем субвенции передаваемые из областного бюджета бюджету района на 2018 год в размере 5 238 635 тысяч тенге.
3. Установить объем субвенции передаваемые из районного бюджета бюджету сельским округам на 2018 год в размере 1 224 137 тысяч тенге, в том числе:
Куланскому сельскому округу – 418 990 тыс тенге;
Луговскому сельскому округу – 186 073 тыс тенге;
Акбулакскому сельскому округу – 67 470 тыс тенге;
Абайскому сельскому округу – 24 305 тыс тенге;
Каракыстакскому сельскому округу – 116 988 тыс тенге;
Жанатурмысскому сельскому округу – 63 189 тыс тенге;
Кокдоненскому сельскому округу – 72 301 тыс тенге;

2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 21-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 желтоқсанда № 3632 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 11 538 686 мың теңге;
салықтық түсімдер 3 105 786 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 6 413 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 16 186 мың теңге;
трансферттер түсімі 8 410 301 мың теңге;
2) шығындар 11 882 414 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 89 838 мың теңге;
бюджеттік кредиттер 115 439 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 25 601 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 433 566 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 433 566 мың теңге;
қарыздар түсімі 112 902 мың теңге;
қарыздарды өтеу 25 601 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 12.03.2018 № 23-4 (01.01.2018 бастап қолданылады); 18.05.2018 № 26-6 (01.01.2018 бастап қолданылады); 04.09.2018 № 30-4 (01.01.2018 бастап қолданылады); 28.11.2018 № 32-4 (01.01.2018 бастап қолданылады); 21.12.2018 № 34-4 (01.01.2018 бастап қолданылады) шешімдерімен.
2. 2018 жылы облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 5 238 635 мың теңге сомасында белгіленсін.
3. 2018 жылы аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенция мөлшері 1 224 137 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Құлан ауылдық округіне – 418 990 мың теңге;
Луговой ауылдық округіне – 186 073 мың теңге;
Ақбұлақ ауылдық округіне – 67 470 мың теңге;
Абай ауылдық округіне – 24 305 мың теңге;
Қарақыстақ ауылдық округіне – 116 988 мың теңге;
Жанатұрмыс ауылдық округіне – 63 189 мың теңге;
Көкдөнен ауылдық округіне – 72 301 мың теңге;

Когершинскому сельскому округу – 66 174 тыс тенге;
Кумарыкскому сельскому округу – 46 328 тыс тенге;
Акыртобинскому сельскому округу – 56 383 тыс тенге;
Орнекскому сельскому округу – 67 195 тыс тенге;
Теренозекскому сельскому округу – 38 741 тыс тенге;
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 12.03.2018 № 23-4 (вводится в действие с 01.01.2018); от 18.05.2018 № 26-6 (вводится в действие с 01.01.2018).
4. В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" на 2018-2020 годы предусмотреть средства на выплату надбавки к заработной плате специалистам государственных учреждений и организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии финансируемые из районного бюджета, работающих в сельских населенных пунктах в размере двадцати пяти процентов от оклада и тарифных ставок по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
5. Утвердить сумму резервного фонда местного исполнительного органа в размере 13 105 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решением маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 12.03.2018 № 23-4 (вводится в действие с 01.01.2018); от 04.09.2018 № 30-4 (вводится в действие с 01.01.2018).
6. Утвердить перечень бюджетных программ развития, направленных на реализацию инвестиционных проектов предусмотренных в бюджете района на 2018 год согласно приложению 4.
7. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2018 год согласно приложению 5.
8. Утвердить объем доходов, поступивщих в Национальный фонд Республики Казахстан от продажи участков земли сельскохозяйственного назначения, предусмотренных в бюджете района на 2018 год согласно приложению 6.
9. Утвердить бюджетные программы сельских округов, предусмотренных в бюджете района на 2018 год согласно приложению 7.

Көгершін ауылдық округіне – 66 174 мың теңге;
Құмарық ауылдық округіне – 46 328 мың теңге;
Ақыртөбе ауылдық округіне – 56 383 мың теңге;
Өрнек ауылдық округіне – 67 195 мың теңге;
Тереңөзек ауылдық округіне – 38 741 мың теңге;
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 12.03.2018 № 23-4 (01.01.2018 бастап қолданылады); 18.05.2018 № 26-6 (01.01.2018 бастап қолданылады) шешімдерімен.
4. "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабына сәйкес, 2018-2020 жылдары аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мемлекеттік мекемелері мен ұйымдарының мамандарына қалалық жағдайында осы қызмет түрлерiмен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда айлық ақылары мен тарифтiк ставкаларының жиырма бес пайыз мөлшерінде үстем ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.
5. Аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 13 105 мың теңге көлемінде бекітілсін.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді - Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 12.03.2018 № 23-4 (01.01.2018 бастап қолданылады); 04.09.2018 № 30-4 (01.01.2018 бастап қолданылады) шешімдерімен.
6. 2018 жылға арналған бюджеттіқ инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлінген бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2018 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2018 жылға арналған ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына түсетін түсімдердің көлемі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2018 жылға арналған ауданның ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламалары 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

10. В районном бюджете на 2018 год бюджетам сельских округов предусмотреть целевые трансферты на развитие и текущие трансферты за счет средств районного бюджета, распределение которых определяются на основании постановления акимата района Т. Рыскулова.
10. Контроль за исполнением и публикацию на интернет ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.
10. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата С. Бисембаев
И.О секретаря районного
маслихата Т. Джаманбаев
Приложение 1 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 24-1 от 14 декабря 2017 года
Бюджет на 2018 год

10. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтердің бюжеттеріне аудандық бюджет қаржысы есебінен қарастырылған даму және ағымдағы трансферттердің бөлінуі аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
11. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқару мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
12. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуге алынған күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қантарынан бастап қолданылады.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы С. Бисембаев
Аудандық мәслихат
хатшысының м.а Т. Джаманбаев
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 21-4 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет

4994
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4994
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
375112
002
Программа занятости
206425
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
31424
006
Оказание жилищной помощи
1853
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
17474
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4339
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
33671
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
32870
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
47056
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
85572
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
40703
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1270
021
Капитальные расходы государственного органа
842
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов Республике Казахстан на 2012-2018 годы
5738
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
26070
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3259
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
7690
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1479705
4
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
572329
003
Проектирование и (или) строительство6 реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
18059
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
554270
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4476
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
4476
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
823336
005
Развитие коммунального хозяйства
5660
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах

4994
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
4994
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
375112
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
206425
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
31424
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1853
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
17474
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4339
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
33671
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға киындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
32870
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
47056
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
85572
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40703
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1270
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
842
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
5738
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
26070
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
3259
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7690
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1479705
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
572329
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
18059
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
554270
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4476
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
4476
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
823336
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
5660
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту

001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
22562
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
20562
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1800
018
Капитальные расходы государственного органа
200
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
15320
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
15120
004
Капитальные расходы государственного органа
200
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11050
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
11050
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
9603
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
9603
02
Оборона
9800
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4800
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4800
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5000
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
2500
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2500
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
5500
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5500
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
5500
04
Образование
6210923
464
Отдел образования района (города областного значения)
150000
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
150000
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
0
464
Отдел образования района (города областного значения)

001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
22562
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару
20562
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1800
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
15320
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15120
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11050
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11050
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
9603
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9603
02
Қорғаныс
9800
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4800
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4800
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5000
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
2500
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
2500
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
5500
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5500
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
5500
04
Білім беру
6210923
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
150000
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
150000
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі

4909282
003
Общеобразовательное обучение
4653782
006
Дополнительное образование для детей
255500
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
118221
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
118221
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
690134
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
690134
464
Отдел образования района (города областного значения)
343286
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
17290
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
16000
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
120000
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16025
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
911
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
22410
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
150650
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
682905
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
350765
005
Государственная адресная социальная помощь
350765
464
Отдел образования района (города областного значения)
3559
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3559
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
252024
002
Программа занятости
100000
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
32810
006
Оказание жилищной помощи
4200
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
10000
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4662
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
25100
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

4909282
003
Жалпы білім беру
4653782
006
Балаларға қосымша білім беру
255500
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
118221
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
118221
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
690134
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
690134
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
343286
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17290
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
16000
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
120000
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
16025
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
911
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
22410
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
150650
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
682905
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
350765
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
350765
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3559
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3559
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
252024
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
100000
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
32810
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
4200
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
10000
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4662
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
25100
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға киындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну

Приложение 4 к решению № 21-4
маслихата района Т. Рыскулова
от 14 декабря 2017 года
Перечень бюджетных программ развития, направленных на реализацию инвестиционных проектов предусмотренных в бюджете района на 2018 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 28.11.2018 № 32-4 (вводится в действие с 01.01.2018).
Функциональная классификация
Админстратор бюджетной программы
Программа
Атауы
04
Образование

№ 21-4 шешіміне 4 қосымша
2018 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлінген бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
Ескерту. 4–қосымша жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 28.11.2018 № 32-4 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданылады).
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
04
Білім беру

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

466
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланаың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
037
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
466
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланаың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, рекнструкциялау
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру

055
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
Приложение 5 к решению № 21-4
маслихата района Т. Рыскулова
от 14 декабря 2017 года
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестрированию в процессе исполнения бюджета района на 2018 год
Наименование
Образование
Обеспечение доступности качественного школьного образования
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
Социальная помощь и социальное обеспечение
Целевые текущие трансферты районным бюджетам (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
Приложение 6 к решению № 21-4
маслихата района Т. Рыскулова
от 14 декабря 2017 года
Объем доходов, поступивщих в Национальный фонд Республики Казахстан от продажи участков земли сельскохяйственного назначения, предусмотренных в бюджете района на 2018 год
Категория наименование
Сумма, тыс. тенге
класс
подкласс
3
Продажи земли и нематериальных активов
03
Продажи земли
2
От продажи участков земли сельскохозяйственного назначения
0
Приложение 7 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 21-4 от 14 декабря 2017 года
Бюджетные программы на 2018 год по сельским округам района Т. Рыскулова районного бюджета

055
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 21-4 шешіміне 5 қосымша
2018 жылға арналған жергілікті бюджеттің орындалу процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Білім беру
Сапалы мектеп біліміне қол жетімділікті қамтамасыз ету
Аудандың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынықтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
Аудандың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмектер
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 21-4 шешіміне 6 қосымша
2018 жылға арналған ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына түсетін түсімдердің көлемі
Санаты Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
3
Жерді және материалдық емес активтерді сату
03
Жерді сату
1
Жерді сату
2
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
0
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 21-4 шешіміне 7 қосымша
2018 жылға арналған Т. Рысқұлов ауданның аудандық бюджетінің ауылдық округтері бойынша бюджеттік бағдарламалары

Сноска. Приложение 7 - в редакции решения маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 28.11.2018 № 32-4 (вводится в действие с 01.01.2018).
(тысяч тенге)
Сельские округа
Наименование программ
всего
001 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
022 "Капитальные расходы государственных органов"
005 "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности"
014 "Организация водоснабжения населенных пунктов"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
010 "Содержание мест захоронений и погребение безродных"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
040 "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Курагатинского сельского округа"

Ескерту. 7–қосымша жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 28.11.2018 № 32-4 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданылады).
(мың теңге)
Ауылдық округтер
бюджеттік бағдарламалар
Барлығы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
005 "Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру"
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
010 "жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
040 ""Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
1
"Қорағаты ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі