О бюджете сельских округов района Т.Рыскулова на 2018-2020 годы
Решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 22 декабря 2017 года № 22-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 декабря 2017 года № 3653.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с статьей 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Т. Рыскулова РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельских округов на 2018-2020 годы согласно приложениям 1-12, в том числе на 2018 год по сельским округам в следующих объемах:
По Куланскому сельскому округу:
1) доходы 536 305 тысяч тенге;
налоговые поступления 78 005 тысяч тенге;
неналоговые поступления 5 041 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов 453 364 тысяч тенге;
2) затраты 536 305 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге;
поступление займов 0 тысяч тенге;
погащение займов 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тысяч тенге.
По Луговскому сельскому округу:
1) доходы 218 193 тысяч тенге;
налоговые поступления 21 198 тысяч тенге;
неналоговые поступления 7 760 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов 189 308 тысяч тенге;
2) затраты 218 193 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге;
поступление займов 0 тысяч тенге;
погащение займов 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетныз средств 0 тысяч тенге.
По Акбулакскому сельскому округу:
1) доходы 76 888 тысяч тенге;
налоговые поступления 6 096 тысяч тенге;
неналоговые поступления 1 666 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тысяч тенге;

2018-2020 жылдарға арналған Т.Рысқұлов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 22-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 желтоқсанда № 3653 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Т. Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері 1-12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға әрбір ауылдық округ бойынша мынадай көлемдерде бекітілсін:
Құлан ауылдық округі бойынша:
1) кірістер 536 305 мың теңге;
салықтық түсімдер 78 005 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 5 041 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
трансферттер түсімі 453 364 мың теңге;
2) шығындар 536 305 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге;
қарыздар 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 мың теңге;
Луговой ауылдық округі бойынша:
1) кірістер 218 193 мың теңге;
салықтық түсімдер 21 198 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 7 760 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
трансферттер түсімі 189 308 мың теңге;
2) шығындар 218 193 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге;
қарыздар түсімі 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 мың теңге;
Ақбұлақ ауылдық округі бойынша:
1) кірістер 76 888 мың теңге;
салықтық түсімдер 6 096 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 1 666 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;

Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 14.03.2018 № 24-4 (вводится в действие с 01.01.2018); от 31.05.2018 № 27-4 (вводится в действие с 01.01.2018); от 12.09.2018 № 31-4 (вводится в действие с 01.01.2018); от 05.12.2018 № 33-4 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты сельских округов на 2018 год в размере 1 224 137 тысяч тенге, в том числе:
Куланскому сельскому округу – 418990 тысяч тенге;
Луговскому сельскому округу – 186073 тысяч тенге;
Акбулакскому сельскому округу – 67470 тысяч тенге;
Абайскому сельскому округу – 24305 тысяч тенге;
Каракыстакскому сельскому округу – 116988 тысяч тенге;
Жанатурмысскому сельскому округу – 63189 тысяч тенге;
Кокдоненскому сельскому округу – 72301 тысяч тенге;
Когершинскому сельскому округу – 66174 тысяч тенге;
Кумарыкскому сельскому округу – 45 052 тысяч тенге;
Акыртобинскому сельскому округу – 56383 тысяч тенге;
Орнекскому сельскому округу – 67195 тысяч тенге;
Теренозекскому сельскому округу – 38741 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решениями маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 14.03.2018 № 24-4 (вводится в действие с 01.01.2018); от 31.05.2018 № 27-4 (вводится в действие с 01.01.2018).

Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 14.03.2018 № 24-4 (01.01.2018 бастап қолданылады); 31.05.2018 №27-4 (01.01.2018 бастап қолданылады); 12.09.2018 № 31-4 (01.01.2018 бастап қолданылады); 05.12.2018 № 33-4 (01.01.2018 бастап қолданылады) шешімдерімен.
2. 2018 жылы аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенция мөлшері 1 224 137 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Құлан ауылдық округіне – 418990 мың теңге;
Луговой ауылдық округіне – 186073 мың теңге;
Ақбұлақ ауылдық округіне – 67470 мың теңге;
Абай ауылдық округіне – 24305 мың теңге;
Қарақыстақ ауылдық округіне – 116988 мың теңге;
Жанатұрмыс ауылдық округіне – 63189 мың теңге;
Көкдөнен ауылдық округіне – 72301 мың теңге;
Көгершін ауылдық округіне – 66174 мың теңге;
Құмарық ауылдық округіне – 46328 мың теңге;
Ақыртөбе ауылдық округіне – 56383 мың теңге;
Өрнек ауылдық округіне – 67195 мың теңге;
Тереңөзек ауылдық округіне – 38741 мың теңге;
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 14.03.2018 № 24-4 (01.01.2018 бастап қолданылады); 31.05.2018 №27-4 (01.01.2018 бастап қолданылады) шешімдерімен.

3. В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" на 2018-2020 годы предусмотреть средства на выплату надбавки к заработной плате специалистам государственных учреждений и организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии финансируемые из районного бюджета, работающих в сельских населенных пунктах в размере двадцати пяти процентов от оклада и тарифных ставок по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

3. "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабына сәйкес, 2018-2020 жылдары аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мемлекеттік мекемелері мен ұйымдарының мамандарына қалалық жағдайында осы қызмет түрлерiмен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда айлық ақылары мен тарифтiк ставкаларының жиырма бес пайыз мөлшерінде үстем ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.

4. Бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в 2018 году не предусмотрены.
5. Бюджетные программы, не подлежащие секвестру в процессе исполнения бюджета сельских округов на 2018 год не предусмотрены.
6. В бюджете сельских округов на 2018 год учесть суммы целевых трансфертов на развитие и целевых текущих трансфертов, предусмотренных за счет средств районного бюджета.
7. Контроль за исполнением и публикацию на интернет ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.

4. 2018 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған бюджеттік қаралмаған.
5. 2018 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар көзделмеген.
6. 2018 жылға арналған ауылдық округтердің бюжеттеріне аудандық бюджет қаржысы есебінен қарастырылған даму және ағымдағы трансферттер сомалары ескерілсін.
7. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқару мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

8. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
Э. Закимбаева Т. Джаманбаев
Приложение 1 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 22-4 от 22 декабря 2017 года
Районный бюджет на 2018 год Куланского сельского округа
Сноска. Приложение 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 14.03.2018 № 24-4 (вводится в действие с 01.01.2018); от 31.05.2018 № 27-4 (вводится в действие с 01.01.2018); от 12.09.2018 № 31-4 (вводится в действие с 01.01.2018); от 05.12.2018 № 33-4 (вводится в действие с 01.01.2018).
Категория
Наименование доходов
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

8. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуге алынған күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қантарынан бастап қолданылады.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы Э. Зәкімбаева
Аудандық мәслихат хатшысы Т. Джаманбаев
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 22-4 шешіміне 1 қосымша
Құлан ауылдық округінің 2018 жылға арналған аудандық бюджеті
Ескерту. 1-қосымшаға өзгерістер енгізілді - Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 14.03.2018 № 24-4 (01.01.2018 бастап қолданылады); 31.05.2018 №27-4 (01.01.2018 бастап қолданылады); 12.09.2018 № 31-4 (01.01.2018 бастап қолданылады); 05.12.2018 № 33-4 (01.01.2018 бастап қолданылады) шешімдерімен.
Санаты
Кірістер атауы
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР