Об установлении тарифов
Постановление акимата Сарысуского района Жамбылской области от 26 сентября 2017 года № 189. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 31 октября 2017 года № 3566
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" акимат Сарысуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить тариф за проезд на регулярных автомобильных перевозках пассажиров и багажа в городе Жанатас для всех пассажиров –50 (пятьдесят) тенге;
для учащихся школ (1-11 классы) – 20 (двадцать) тенге.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Омарбека Бергена Жакатаевича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Нарбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь Сарысуского
районного маслихата
С. Бегеев
6 октября 2017 года

Тарифті белгілеу туралы
Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкідігінің 2017 жылғы 26 қыркүйектегі № 189 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 31 қазанда № 3566 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31, 37 баптарына және "Автомобиль көлігі туралы" 2003 жылғы 4 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 19 бабына сәйкес Сарысу ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңатас қаласындағы жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауда жол жүру тарифі барлық жолаушылар үшін – 50 (елу) теңге;
мектеп оқушыларына (1-11 сынып) – 20 (жиырма) теңге болып бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Омарбек Берген Жақатайұлына жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарына мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Нарбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Сарысу аудандық
мәслихатының хатшысы
С.Бегеев
6 қазан 2017 жыл