О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 12–3 "О районном бюджете на 2017 – 2019 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 17 октября 2017 года № 23-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 октября 2017 года № 3549
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 06 октября 2017 года № 15-5 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 7-3 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 12–3 "О районном бюджете на 2017–2019 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов № 3264, опубликованное в газете "Талас тынысы" 1 января 2017 года № 1-3), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "10 224 263" заменить цифрами "10 343 922";
в подпункте 2):
цифры "10 377 877" заменить цифрами "10 497 536".

"2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы №12–3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 қазандағы № 23-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінің 2017 жылғы 19 қазанда № 3549 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облысы мәслихатының 2016 жылғы 09 желтоқсандағы № 7-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Жамбыл облысы мәслихатының 2017 жылғы 06 қазандағы № 15-5 шешіміне сәйкес, Талас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 12–3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3264 болып тіркелген, 2017 жылғы 1 қаңтардағы "Талас тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"10 224 263" сандары "10 343 922" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"10 377 877" сандары "10 497 536" сандарымен ауыстырылсын.

Приложения 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию его в интернет–ресурсах районного маслихата возложить на постоянную комиссию районного маслихата шестого созыва по вопросам социально-экономического развития района, по бюджету, местным налогам и вопросам городского хозяйства.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Секретарь маслихата
М. Несипбаев А. Тулебаев
Приложение-1 к решению
Таласского районного маслихата
от 17 октября 2017 года № 23-2
Приложение-1 к решению
Таласского районного маслихата
от 21 декабря 2016 года № 12-3
Районный бюджет на 2017 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

Аталған шешімнің 1 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау және аудан мәслихатының интернет-ресурстарына жариялауды жасау алтыншы шақырылған аудандық
мәслихаттың аудандық әлеуметтік–экономикалық даму мәселелері, бюджет, жергілікті салық және қала шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Мәслихат хатшысы
М. Несипбаев А. Тулебаев
Талас аудандық мәслихатының
2017 жылғы 17 қазандағы
№ 23-2 шешіміне 1-қосымша
Талас аудандық мәслихатының
2016 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 12-3 шешіміне 1-қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1.КІРІСТЕР