Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год
Постановление акимата Шуского района Жамбылской области от 25 января 2017 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 февраля 2017 года № 3326.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении" и подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Шуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год согласно приложению.

2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 25 қаңтардағы № 11 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 ақпанда № 3326 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқру және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Аймамбетова Ербол Еркиновича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Р. Даулет
Приложение к постановлению
акимата Шуского района
от 25 января 2017 года № 11
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ербол Еркінұлы Аймамбетовке жүктелсін.
3. Осы қаулы әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi
Аудан әкімі Р. Дәулет
Шу ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 25 қаңтардағы
№ 11 қаулысына қосымша
2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері

Сноска. Приложение 1 – в редакции постановления акимата Шуского района Жамбылской области от 14.09.2017 № 318 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование
Государственный образовательный заказ, (мест) в том числе
Размер подушевого финансирования в месяц из местного бюджета (тенге), в том числе
Размер родительской платы в месяц (тенге)
Количество мест финансируемых по программе "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования"
Количество мест финансируемых по программе "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения"
Финансируемых по программе "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях" (тенге)
Дополнительное финансирование из программы "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" детским садам и миницентрам финансируемых по программе "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования" (тенге)
Финансируемых по программе "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" (тенге)
Государственные дошкольные организации (миницентр)
Миницентры с полным днем прибывания

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Шу аудандық әкімдігінің 14.09.2017 № 318 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк 10 күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы, (орын) оның ішінде
Бір айға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері, (теңге), оның ішінде
Бір айға ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
"Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру" бағдарламасы арқылы қаржыландырылатын (орын саны)
"Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы арқылы қаржыландырылатын (орын саны)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру" бағдарламасы арқылы қаржыландыру (теңге)
"Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру" бағдарламасы арқылы қаржыландырылатын балабақшалар мен шағын орталықтарды қосымша "Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы арқылы қаржыландыру
"Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету бағдарламасы арқылы қаржыландыру (теңге)
Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар (шағын орталық)
Толық күндік шағын орталықтар