О внесении изменений в решение VI сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 131 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение VIII сессии Карагандинского областного маслихата от 30 марта 2017 года № 165. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 апреля 2017 года № 4211
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение VI сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 131 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4066, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 31 декабря 2016 года № 202 (22307), "Индустриальная Караганда" от 31 декабря 2016 года № 167-168 (22112-22113), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актах Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2017 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2017 – 2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 203353225 тыс. тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 45900667 тыс. тенге;
неналоговым поступлениям – 3206356 тыс. тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5399 тыс. тенге;
поступлениям трансфертов – 154240803 тыс. тенге;
2) затраты – 202916666 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11413030 тыс. тенге:
бюджетные кредиты – 12877466 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов –1464436 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тыс. тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тыс. тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тыс. тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 10976471 тыс. тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10976471 тыс. тенге:
поступление займов – 11629526 тыс. тенге;
погашение займов – 1594398 тыс. тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 941343 тыс. тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Установить на 2017 год нормативы распределения доходов в областной бюджет, в бюджеты районов (городов областного значения) в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу:
с доходов, облагаемых у источника выплаты:
Улытауского района – 0 процентов, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Шетского районов, городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Темиртау – по 50 процентов, Абайского района – 83 процента, города Шахтинск – 99 процентов, города Сатпаев – 100 процентов;
с доходов, не облагаемых у источника выплаты:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов, городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Сатпаев, Темиртау, Шахтинск – по 100 процентов;
с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов, городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Сатпаев, Темиртау, Шахтинск – по 100 процентов;

Қарағанды облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы VI сессиясының "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 131 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2017 жылғы 30 наурыздағы VIII сессиясының № 165 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 сәуірде № 4211 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы VI сессиясының № 131 "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 4066 болып тіркелген, 2016 жылғы 31 желтоқсандағы "Орталық Қазақстан" № 202 (22307), 2016 жылғы 31 желтоқсандағы "Индустриальная Караганда" № 167-168 (22112-22113) газеттерінде, электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 10 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 203353225 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 45900667 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3206 356 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 5399 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 154240803 мың теңге;
2) шығындар – 202916666 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 11413030 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 12877466 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1464436 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 10976471 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10976471 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 11629526 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1594398 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 941343 мың теңге.";
3-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2017 жылға арналған облыстық бюджетке, аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын:
Ұлытау ауданына – 0 пайыз, Ақтоғай, Бұқар жырау, Жаңаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаров, Шет аудандарына, Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Теміртау қалаларына – 50 пайыздан, Абай ауданына – 83 пайыз, Шахтинск қаласына – 99 пайыз, Сәтбаев қаласына – 100 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын:
Абай, Ақтоғай, Бұқар жырау, Жаңаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаров, Ұлытау, Шет аудандарына, Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Сәтбаев, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 100 пайыздан;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын:
Абай, Ақтоғай, Бұқар жырау, Жаңаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаров, Ұлытау, Шет аудандарына, Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Сәтбаев, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 100 пайыздан;

2) по социальному налогу:
Улытауского района – 0 процентов, городов Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Темиртау – по 50 процентов, Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Шетского районов – по 70 процентов, города Балхаш – 72 процента, города Шахтинск – 91 процент, города Сатпаев – 100 процентов.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Утвердить резерв акимата Карагандинской области на 2017 год в сумме 630683 тыс. тенге.";

2) әлеуметтік салық бойынша:
Ұлытау ауданына – 0 пайыз, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Теміртау қалалары – 50 пайыздан, Абай, Ақтоғай, Бұқар жырау, Жаңаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаров, Шет аудандары – 70 пайыздан, Балқаш каласына – 72 пайыз, Шахтинск қаласына – 91 пайыз, Сәтбаев қаласына – 100 пайыз.";
8–тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"8. Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылға арналған резерві 630683 мың теңге сомасында бекітілсін.";

3261978
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
647600
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1859558
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
107684
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
592535
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
54601
261
Управление образования области
1964159
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1766559
037
Социальная реабилитация
197600
2
Социальная помощь
631853
256
Управление координации занятости и социальных программ области
631853
003
Социальная поддержка инвалидов
631853
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1626028
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1491212
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
114670
007
Капитальные расходы государственного органа
9181
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
175
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
78223
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
17000
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
321498
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
23069
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

3261978
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
647600
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1859558
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
107684
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
592535
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
54601
261
Облыстың білім басқармасы
1964159
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1766559
037
Әлеуметтік сауықтандыру
197600
2
Әлеуметтiк көмек
631853
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
631853
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
631853
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1626028
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1491212
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
114670
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9181
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
175
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
78223
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
17000
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
321498
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
23069
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

354827
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
191123
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
52182
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
131540
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
197724
263
Управление внутренней политики области
25031
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
25031
270
Управление по инспекции труда области
109785
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
109785
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
25808694
1
Жилищное хозяйство
18765209
253
Управление здравоохранения области
772679
047
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
772679
256
Управление координации занятости и социальных программ области
91681
043
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
91681
261
Управление образования области
298772
064
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
298772
271
Управление строительства области
17256518
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2368005
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3277662
063
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство жилых домов для переселения жителей из зон обрушения
11610851
273
Управление культуры, архивов и документации области
221301
016
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
221301
285
Управление физической культуры и спорта области
124258
010
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

354827
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
191123
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
52182
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
131540
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
197724
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
25031
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
25031
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
109785
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
109785
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
25808694
1
Тұрғын үй шаруашылығы
18765209
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
772679
047
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
772679
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
91681
043
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
91681
261
Облыстың білім басқармасы
298772
064
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
298772
271
Облыстың құрылыс басқармасы
17256518
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
2368005
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
3277662
063
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бұзылу аумағынан тұрғындарды көшіру үшін тұрғын-үй құрылысына берілетін нысаналы даму трансферттері
11610851
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
221301
016
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
221301
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
124258
010
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу

5182
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
275086
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
4260247
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
3941326
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
91329
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
293386
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
869859
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
79920
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
2950
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
374027
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
55031
719
Управление ветеринарии области
294896
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
56198
003
Капитальные расходы государственного органа
9500
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2480
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
33343
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
36288
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
157087
2
Водное хозяйство
96707
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
96707
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
96707
3
Лесное хозяйство

5182
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
275086
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
4260247
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
3941326
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
91329
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
293386
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
869859
057
Ауыл шаруашылығы өнімін мал шаруашылығы саласындағы терең қайта өңдеу өнімдерінің өндірісі үшін қайта өңдеу кәсіпорындарының оны сатып алуға жұмсайтын шығындарын субсидиялау
79920
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
2950
060
Жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
374027
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
55031
719
Облыстың ветеринария басқармасы
294896
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
56198
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9500
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
2480
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
33343
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
36288
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
157087
2
Су шаруашылығы
96707
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
96707
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
96707
3
Орман шаруашылығы

511111
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
950064
4
Воздушный транспорт
178691
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
178691
004
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов
178691
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
9446616
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
9446616
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
70710
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
1277109
011
Капитальные расходы государственного органа
10350
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
8088447
13
Прочие
6073592
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
1615188
275
Управление предпринимательства области
1615188
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
72256
003
Капитальные расходы государственного органа
10664
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
28000
008
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1449268
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
55000
9
Прочие
4458404
271
Управление строительства области
1025924
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
1025924
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2792884
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1512713
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
1280171
299
Управление экономики и финансов области
639596
012
Резерв местного исполнительного органа области
630683
064
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов

511111
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
950064
4
Әуе көлiгi
178691
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
178691
004
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуетасымалдарды субсидиялау
178691
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
9446616
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
9446616
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
70710
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
1277109
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10350
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
8088447
13
Басқалар
6073592
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
1615188
275
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
1615188
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
72256
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10664
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
28000
008
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1449268
015
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
55000
9
Басқалар
4458404
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1025924
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1025924
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2792884
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
1512713
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1280171
299
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
639596
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
630683
064
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

3 570 000
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
507 928
Приложение 3
к решению VIII сессии
Карагандинского областного
маслихата
от 30 марта 2017 года №165
Приложение 5
к решению VI сессии
Карагандинского областного
маслихата
от 12 декабря 2016 года №131
Целевые трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на 2017 год
Наименование
Сумма
(тыс.тенге)
1
2
Всего

3570000
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
507928
Қарағанды облыстық
мәслихатының
2017 жылғы 30 наурыздағы
VIII сессиясының № 165 шешіміне
3 қосымша
Қарағанды облыстық
мәслихатының
2016 жылғы 12 желтоқсандағы
VI сессиясының № 131 шешіміне
5 қосымша
2017 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
(мың теңге)
1
2
Барлығы

49141162
в том числе:
Целевые текущие трансферты
12780101
Целевые трансферты на развитие
28575171
Бюджетные кредиты
7785890
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
12780101
в том числе:
Управление образования области
1429013
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
147502
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
16083
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
640227
На повышение квалификации и переподготовку учителей области
20000
На укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
605201
Управление координации занятости и социальных программ области
928650
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
54601
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
321498
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
354827
На ремонт объектов в сфере социальной защиты
10016
На повышение квалификации, подготовку и переподготовку кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
187708
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1707594
На жилищно-коммунальное хозяйство
1682197
На проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
12697
На поддержку использования возобновляемых источников энергии
12700
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
8088447
На проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
8088447
Управление ветеринарии области
157087
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
103210
На подключение интернет связи для ветеринарных пунктов
25220
На оказание услуг по вакцинации,транспортировки и хранения ветеринарных препаратов
28657
Управление земельных отношений
25310
На выполнение земельно-кадастровых работ по изменению границ района
25310
Управление государственных активов и закупок области
444000
На приобретение специализированной техники
444000
Целевые трансферты на развитие:
28575171
в том числе:
Управление строительства области
20511823
На развитие объектов спорта
291400
На развитие объектов образования
1937981
На проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда

49141162
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
12780101
Нысаналы даму трансферттері
28575171
Бюджеттік кредиттер
7785890
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
12780101
оның ішінде:
Облыстың білім беру басқармасы
1429013
Тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін
147502
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
16083
Цифрлік білім беру инфрақұрылымын құруға
640227
Облыстың мұғалімдерінің біліктілігін арттыруға және қайта даярлауға
20000
Білім беру объектілерін материалдық-техникалық нығайтуға және ремонт өткізуге
605201
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
928650
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
54601
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға
321498
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
354827
Әлеуметтік қорғау саласындағы нысандарды жөндеуден өткізуге
10016
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
187708
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1707594
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа
1682197
Көп пәтерлі тұрғын-үйлердегі энергетикалық аудитті жүргізуге
12697
Жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдауға
12700
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
8088447
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қаланың көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуін жүргізуге
8088447
Облыстың ветеринария басқармасы
157087
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
103210
Ветеринариялық пунктер үшін интернет байланысын қосуға
25220
Вакцинация бойынша қызметтер көрсету, ветеринариялық препараттарды сақтау және тасымалдау
28657
Облыстың жер қатынастары басқармасы
25310
Ауданның шекарасын өзгерту бойынша жер-кадастрылық жұмысты орындауға
25310
Облыстың мемлекеттік активтер және сатып алу басқармасы
444000
Арнайы техниканы сатып алу
444000
Нысаналы даму трансферттері:
28575171
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
20511823
Спорт объектілерін дамытуға
291400
Білім беру объектілерін дамытуға
1937981
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға

2368005
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3277662
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
1025924
На строительство жилых домов для переселения жителей из зон обрушения
11610851
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
511111
На развитие транспортной инфраструктуры
511111
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
7552237
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
2313678
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1610417
На развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1512713
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
1280171
На развитие коммунального хозяйства
835258
Бюджетные кредиты
7785890
в том числе:
Управление строительства области
1526620
На проектирование и (или) строительство жилья
1526620
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5660254
Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
5660254
Управление экономики и финансов области
91088
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
91088
Управление сельского хозяйства области
507928
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
507928

2368005
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға
3277662
Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
1025924
Бұзылу аумағынан тұрғындарды көшіру үшін тұрғын-үй құрылысына
11610851
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары басқармасы
511111
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
511111
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
7552237
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
2313678
Елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
1610417
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін
1512713
Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
1280171
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
835258
Бюджеттік кредиттер
7785890
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
1526620
Тұрғын үй жобалауға және (немесе) салуға
1526620
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5660254
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
5660254
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
91088
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
91088
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
507928
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
507928