О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 20 августа 2015 года № 48/02 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование развития семеноводства"
Постановление акимата Карагандинской области от 12 мая 2017 года № 29/06. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 14 июня 2017 года № 4279. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 31 января 2020 года № 05/02
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 31.01.2020 № 05/02 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карагандинской области от 20 августа 2015 года № 48/02 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование развития семеноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3413, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 7 октября 2015 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 6 октября 2015 года № 137-138 (21888-21889), "Орталық Қазақстан" от 6 октября 2015 года № 158-159 (22 042)) следующие изменения:
в регламенте государственной услуги "Субсидирование развития семеноводства", утвержденном указанным постановлением:
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги и длительность их выполнения:
1) отдел сельского хозяйства района (далее – отдел) с момента сдачи пакета документов услугополучателем, осуществляет прием и их регистрацию – не более 15 (пятнадцати) минут. Результат – отметка на копии заявления о регистрации;
2) отдел в течение 3 (трех) рабочих дней проверяет представленные документы на соответствие требованиям, предусмотренные пунктом 9 Стандарта государственной услуги, в случае несоответствия требованиям подготавливает мотивированный отказ по основаниям, предусмотренным пунктом 9-1 Стандарта государственной услуги;
3) отдел в течение 2 (двух) рабочих дней после окончания проверки заявки:
в случае положительного решения в предоставлении субсидии заявителю – включает его в список одобренных заявок об оплате причитающихся субсидий по форме;
в случае отрицательного решения – письменно уведомляет заявителя или Государственную корпорацию с указанием основания отказа в выдаче субсидий и составляет перечень заявителей, по которым принято отрицательное решение в предоставлении субсидий, с указанием основания отказа в выдаче субсидий по форме;
направляет в управление области список одобренных заявок об оплате причитающихся субсидий и перечень заявителей, по которым принято отрицательное решение в предоставлении субсидий;

Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 тамыздағы № 48/02 "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы 12 мамырдағы № 29/06 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 маусымда № 4279 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 2020 жылғы 31 қаңтардағы № 05/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 31.01.2020 № 05/02 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізілсін) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 тамыздағы № 48/02 "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3413 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 7 қазанында, 2015 жылдың 6 қазанында № 137-138 (21888-21889) "Индустриальная Караганда", 2015 жылдың 6 қазанында № 158-159 (22 042) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
5 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"5. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-әрекеттің) мазмұны және оны орындаудың ұзақтығы:
1) аудан ауыл шаруашылығы бөлімі (бұдан әрі – бөлім) көрсетілетін қызметті алушы құжаттар топтамасын тапсырған сәттен бастап қабылдауды және оларды тіркеуді жүзеге асырады – 15 (он бес) минуттан аспайды. Нәтижесі – өтінімнің көшірмесінде тіркелгені туралы белгі;
2) бөлім 3 (үш) жұмыс күн ішінде мемлекеттік көрсетілетін қызмет Стандартының 9 тармағымен көзделген талаптарға сәйкес келтіру үшін ұсынылған құжаттарды тексереді, талаптарға сәйкес келмеген жағдайда, мемлекеттік көрсетілетін қызмет Стандартының 9-1 тармағымен көзделген негіздемелер бойынша дәлелді бас тартуды дайындайды;
3) өтінімді тексеру аяқталғаннан кейін 2 (екі) жұмыс күні ішінде, бөлім:
өтініш берушіге субсидиялар беруге оң шешім қабылданған жағдайда – нысан бойынша оны тиесілі субсидиялар төлеу туралы мақұлдаған өтінімдердің тізіміне енгізеді;
теріс шешім қабылданған жағдайда – субсидиялар беруден бас тарту негіздерін көрсете отырып, өтініш берушіні немесе Мемлекеттік корпорацияны жазбаша хабардар етеді және нысан бойынша субсидиялар беруден бас тарту негіздерін көрсете отырып, субсидиялар беруге теріс шешім қабылданған өтініш берушілердің тізбесін жасайды;
облыс басқармасына тиесілі субсидиялар төлеу туралы мақұлдаған өтінімдердің тізімін және субсидиялар беруге теріс шешім қабылданған өтініш берушілердің тізбесін жолдайды;

4) управление области в течение 3 (трех) рабочих дней после поступления списка одобренных заявок об оплате причитающихся субсидий представляет в территориальное подразделение казначейства реестр счетов к оплате и (или) счет к оплате для перечисления причитающихся субсидий на счет заявителя.";
подпункты 2-3) пункта 6 исключить;
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) отдел сельского хозяйства района (далее – отдел) с момента сдачи пакета документов услугополучателем, осуществляет прием и их регистрацию – не более 15 (пятнадцати) минут. Результат – отметка на копии заявления о регистрации;
2) отдел в течение 3 (трех) рабочих дней проверяет представленные документы на соответствие требованиям, предусмотренные пунктом 9 Стандарта государственной услуги, в случае несоответствия требованиям подготавливает мотивированный отказ по основаниям, предусмотренным пунктом 9-1 Стандарта государственной услуги;
3) отдел в течение 2 (двух) рабочих дней после окончания проверки заявки:
в случае положительного решения в предоставлении субсидии заявителю – включает его в список одобренных заявок об оплате причитающихся субсидий по форме;
в случае отрицательного решения – письменно уведомляет заявителя или Государственную корпорацию с указанием основания отказа в выдаче субсидий и составляет перечень заявителей, по которым принято отрицательное решение в предоставлении субсидий, с указанием основания отказа в выдаче субсидий по форме;
направляет в управление области список одобренных заявок об оплате причитающихся субсидий и перечень заявителей, по которым принято отрицательное решение в предоставлении субсидий;
4) управление области в течение 3 (трех) рабочих дней после поступления списка одобренных заявок об оплате причитающихся субсидий представляет в территориальное подразделение казначейства реестр счетов к оплате и (или) счет к оплате для перечисления причитающихся субсидий на счет заявителя.";
абзац второй подпункта 1) пункта 10 изложить в следующей редакции:
"В случае предоставления услугополучателем неполного пакета документов, сотрудник Государственной корпорации отказывает в приеме документов и выдает расписку об отказе в приеме документов по форме согласно приложению 12 к стандарту государственной услуги.";
приложения 1, 2 к регламенту государственной услуги изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.

4) облыс басқармасы тиесілі субсидиялар төлеу туралы мақұлдаған өтінімдердің тізімі келіп түскеннен кейін 3 (үш) жұмыс күні ішінде қазынашылықтың аумақтық бөлімшесіне өтініш берушілердің шотына тиесілі субсидияларды аудару үшін төлем шоттары тізілімін және (немесе) төлем шотын ұсынады.";
6 тармақтың 2-3) тармақшалары алынып тасталсын;
7 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігінің сипаттамасы:
1) аудан ауыл шаруашылығы бөлімі (бұдан әрі – бөлім) көрсетілетін қызметті алушы құжаттар топтамасын тапсырған сәттен бастап қабылдауды және оларды тіркеуді жүзеге асырады – 15 (он бес) минуттан аспайды. Нәтижесі – өтінімнің көшірмесінде тіркелгені туралы белгі;
2) бөлім 3 (үш) жұмыс күн ішінде мемлекеттік көрсетілетін қызмет Стандартының 9 тармағымен көзделген талаптарға сәйкес келтіру үшін ұсынылған құжаттарды тексереді, талаптарға сәйкес келмеген жағдайда, мемлекеттік көрсетілетін қызмет Стандартының 9-1 тармағымен көзделген негіздемелер бойынша дәлелді бас тартуды дайындайды;
3) өтінімді тексеру аяқталғаннан кейін 2 (екі) жұмыс күні ішінде, бөлім:
өтініш берушіге субсидиялар беруге оң шешім қабылданған жағдайда –нысан бойынша оны тиесілі субсидиялар төлеу туралы мақұлдаған өтінімдердің тізіміне енгізеді;
теріс шешім қабылданған жағдайда – субсидиялар беруден бас тарту негіздерін көрсете отырып, өтініш берушіні немесе Мемлекеттік корпорацияны жазбаша хабардар етеді және нысан бойынша субсидиялар беруден бас тарту негіздерін көрсете отырып, субсидиялар беруге теріс шешім қабылданған өтініш берушілердің тізбесін жасайды;
облыс басқармасына тиесілі субсидиялар төлеу туралы мақұлдаған өтінімдердің тізімін және субсидиялар беруге теріс шешім қабылданған өтініш берушілердің тізбесін жолдайды;
4) облыс басқармасы тиесілі субсидиялар төлеу туралы мақұлдаған өтінімдердің тізімі келіп түскеннен кейін 3 (үш) жұмыс күні ішінде қазынашылықтың аумақтық бөлімшесіне өтініш берушілердің шотына тиесілі субсидияларды аудару үшін төлем шоттары тізілімін және (немесе) төлем шотын ұсынады.";
10 тармақтың 1) тармақшасының екінші азат жолы келесі редакцияда жазылсын:
"Көрсетілетін қызметті алушы толық құжаттар топтамасын ұсынбаған жағдайда, Мемлекеттік корпорация қызметкері құжаттарды қабылдаудан бас тартады және мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 12 қосымшаға сәйкес нысан бойынша құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді.";
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 1, 2 қосымшалары осы қаулының 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Контроль за иполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Кошанов
Приложение 1
к постановлению акимата Карагандинской области
от 12 мая 2017 года
№ 29/06
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Субсидирование развития семеноводства"
Описание последовательности процедур (действий)
Приложение 2
к постановлению акимата Карагандинской области
от 12 мая 2017 года
№ 29/06
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Субсидирование развития семеноводства"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги

2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қарағанды облысының әкімі Е. Қошанов
Қарағанды облысы әкімдігінің
2017 жылғы 12 мамырдағы
№ 29/06 қаулысына 1-қосымша
"Тұқым шаруашылығын дамытуды
субсидиялау " регламентіне 1-қосымша
Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) реттілігін сипаттау
Қарағанды облысы әкімдігінің
2017 жылғы 12 мамырдағы
№ 29/06 қаулысына 2-қосымша
"Тұқым шаруашылығын дамытуды
субсидиялау " регламентіне 2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы