О внесении изменений в решение VI сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 131 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Х сессии Карагандинского областного маслихата от 29 сентября 2017 года № 219. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 октября 2017 года № 4365
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение VI сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 131 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4066, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 31 декабря 2016 года № 202 (22307), "Индустриальная Караганда" от 31 декабря 2016 года № 167-168 (22112-22113), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2017 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2017 – 2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 206336351 тыс. тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 47868253 тыс. тенге;
неналоговым поступлениям – 4193665 тыс. тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 15718 тыс. тенге;
поступлениям трансфертов – 154258715 тыс. тенге;
2) затраты – 206216484 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 16018310 тыс. тенге:
бюджетные кредиты – 17768011 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов –1749701 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 2275 тыс. тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тыс. тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 2275 тыс. тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 15896168 тыс. тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15896168 тыс. тенге:
поступление займов – 16829526 тыс. тенге;
погашение займов – 1874701 тыс. тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 941343 тыс. тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Установить на 2017 год нормативы распределения доходов в областной бюджет, в бюджеты районов (городов областного значения) в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу:
с доходов, облагаемых у источника выплаты:

Қарағанды облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы VI сессиясының "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 131 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2017 жылғы 29 қыркүйектегі Х сессиясының № 219 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 қазанда № 4365 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы VI сессиясының № 131 "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 4066 болып тіркелген, 2016 жылғы 31 желтоқсандағы "Орталық Қазақстан" №202 (22307), 2016 жылғы 31 желтоқсандағы "Индустриальная Караганда" №167-168 (22112-22113) сандағы газеттерінде, электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 10 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 206336351 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 47868253 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4193665 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 15718 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 154258715 мың теңге;
2) шығындар – 206216484 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 16018310 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 17768011 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1749701 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – алу 2275 мың теңге:
қаржы активтерін сатып – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 2275 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 15896168 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 15896168 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 16829526 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1874701 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 941343 мың теңге.";
3-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2017 жылға арналған облыстық бюджетке, аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын:

Бухар-Жырауского, Каркаралинского, Осакаровского, Шетского районов, Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Темиртау – по 50 процентов, Абайского района – 83 процента, города Балхаш – 88 процентов, Нуринского района – 93 процента, Актогайского района – 95 процентов, Улытауского района, города Шахтинск – по 99 процентов, Жанааркинского района, города Сатпаев – по 100 процентов;
с доходов, не облагаемых у источника выплаты:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов, городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Сатпаев, Темиртау, Шахтинск – по 100 процентов;
с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов, городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Сатпаев, Темиртау, Шахтинск – по 100 процентов;
2) по социальному налогу:
города Караганды – 48 процентов, городов Жезказган, Каражал, Приозерск, Сарань, Темиртау – по 50 процентов, Бухар-Жырауского района – 65 процентов, Нуринского, Осакаровского, Шетского районов – по 70 процентов, города Балхаш – 83 процента, Каркаралинского районов – 85 процентов, города Шахтинск – 91 процент, Абайского района – 96 процентов, Улытауского района – 99 процентов, Актогайского, Жанааркинского районов, города Сатпаев – по 100 процентов.";

Бұқар жырау, Қарқаралы, Осакаров, Шет аудандарына, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Теміртау қалаларына – 50 пайыздан, Абай ауданына – 83 пайыз, Балқаш қаласына – 88 пайыз, Нұра ауданына – 93 пайыз, Ақтоғай ауданына – 95 пайыз, Ұлытау ауданына, Шахтинск қаласына – 99 пайыздан, Жаңаарқа ауданына, Сәтбаев қаласына – 100 пайыздан;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын:
Абай, Ақтоғай, Бұқар жырау, Жаңаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаров, Ұлытау, Шет аудандарына, Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Сәтбаев, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 100 пайыздан;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын:
Абай, Ақтоғай, Бұқар жырау, Жаңаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаров, Ұлытау, Шет аудандарына, Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Сәтбаев, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 100 пайыздан;
2) әлеуметтік салық бойынша:
Қарағанды қаласына – 48 пайыз, Жезқазған, Қаражал, Приозерск, Саран, Теміртау қалаларына – 50 пайыздан, Бұқар жырау ауданына – 65 пайыз, Нұра, Осакаров, Шет аудандарына – 70 пайыздан, Балқаш каласына – 83 пайыз, Қарқаралы ауданына – 85 пайыз, Шахтинск қаласына – 91 пайыз, Абай ауданына – 96 пайыз, Ұлытау ауданына – 99 пайыз, Ақтоғай, Жаңаарқа аудандарына, Сәтбаев қаласына – 100 пайыздан.";

1025893
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
18561
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
6547
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
50201
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
24957
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
5243822
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
7983478
1
Социальное обеспечение
5202707
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3233031
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
653592
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1847311
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
96192
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
581335
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
54601
261
Управление образования области
1969676
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1772076
037
Социальная реабилитация
197600
2
Социальная помощь
832021
256
Управление координации занятости и социальных программ области
832021
003
Социальная поддержка инвалидов
832021
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1948750
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1818142
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
115829
007
Капитальные расходы государственного органа
9181
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
175
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
78223
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

1025893
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
18561
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
6547
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
50201
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
24957
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
5243822
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
7983478
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
5202707
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3233031
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
653592
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1847311
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
96192
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
581335
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
54601
261
Облыстың білім басқармасы
1969676
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1772076
037
Әлеуметтік сауықтандыру
197600
2
Әлеуметтiк көмек
832021
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
832021
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
832021
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1948750
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1818142
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
115829
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9181
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
175
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
78223
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру

17000
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
321498
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
23069
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
354827
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
191123
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
52182
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
160487
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
494548
263
Управление внутренней политики области
25031
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
25031
270
Управление по инспекции труда области
105577
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
105577
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
25989729
1
Жилищное хозяйство
18629187
253
Управление здравоохранения области
656141
047
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
656141
256
Управление координации занятости и социальных программ области
76163
043
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
76163
261
Управление образования области
252791
064
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
252791
271
Управление строительства области
17442563
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2442540
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

17000
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
321498
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
23069
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
354827
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
191123
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
52182
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
160487
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
494548
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
25031
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
25031
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
105577
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
105577
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
25989729
1
Тұрғын үй шаруашылығы
18629187
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
656141
047
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
656141
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
76163
043
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
76163
261
Облыстың білім басқармасы
252791
064
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
252791
271
Облыстың құрылыс басқармасы
17442563
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
2442540
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері

255539
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
11950
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
1093848
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
42582
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
5182
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
400290
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
4260247
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
3941326
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
91329
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
293386
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
869859
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
61290
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
2790
719
Управление ветеринарии области
285982
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
59650
003
Капитальные расходы государственного органа
10294
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2480
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
32878
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
23593
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов

255539
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
11950
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
1093848
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
42582
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
5182
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
400290
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
4260247
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
3941326
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
91329
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
293386
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
869859
057
Ауыл шаруашылығы өнімін мал шаруашылығы саласындағы терең қайта өңдеу өнімдерінің өндірісі үшін қайта өңдеу кәсіпорындарының оны сатып алуға жұмсайтын шығындарын субсидиялау
61290
060
Жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
2790
719
Облыстың ветеринария басқармасы
285982
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59650
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10294
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
2480
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
32878
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
23593
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

127945
Управление культуры, архивов и документации области
131305
На проведение ремонтов объектов культуры
77063
На ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
54242
Управление физической культуры и спорта области
51943
На содержание и укрепление материально-технической базы объектов спорта
25385
На ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
26558
Управление координации занятости и социальных программ области
1225474
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
54601
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
321498
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
354827
На ремонт объектов в сфере социальной защиты
10016
На повышение квалификации, подготовку и переподготовку кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
484532
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2095695
На жилищно-коммунальное хозяйство
1871669
На проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
5943
На ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
218083
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
9928304
На проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
9864005
На ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
64299
Управление ветеринарии области
157087
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
103210
На подключение интернет связи для ветеринарных пунктов
25220
На оказание услуг по вакцинации,транспортировки и хранения ветеринарных препаратов
28657
Управление земельных отношений
25310
На выполнение земельно-кадастровых работ по изменению границ района
25310
Управление государственных активов и закупок области
500589
На приобретение специализированной техники
500589
Целевые трансферты на развитие:
28474118
в том числе:
Управление строительства области

127945
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
131305
Мәдениет нысандарына жөндеу жүргізуге
77063
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
54242
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
51943
Спорт объектілерін материалдық-техникалық базасын нығайту және күтіп-ұстауға
25385
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
26558
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1225474
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
54601
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға
321498
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
354827
Әлеуметтік қорғау саласындағы нысандарды жөндеуден өткізуге
10016
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
484532
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2095695
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа
1871669
Көп пәтерлі тұрғын-үйлердегі энергетикалық аудитті жүргізуге
5943
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
218083
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
9928304
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қаланың көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуін жүргізуге
9864005
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту Бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
64299
Облыстың ветеринария басқармасы
157087
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
103210
Ветеринариялық пунктер үшін интернет байланысын қосуға
25220
Вакцинация бойынша қызметтер көрсету, ветеринариялық препараттарды сақтау және тасымалдау
28657
Облыстың жер қатынастары басқармасы
25310
Ауданның шекарасын өзгерту бойынша жер-кадастрылық жұмысты орындауға
25310
Облыстың мемлекеттік активтер және сатып алу басқармасы
500589
Арнайы техниканы сатып алу
500589
Нысаналы даму трансферттері:
28474118
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы

20714105
На развитие объектов спорта
311400
На развитие объектов образования
1953974
На проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2442540
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3027523
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
1006168
На строительство жилых домов для переселения жителей из зон обрушения
11972500
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
326788
На развитие транспортной инфраструктуры
326788
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
7433225
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
2198399
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1620386
На развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1512713
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
1275215
На развитие коммунального хозяйства
826512
Бюджетные кредиты
12985890
в том числе:
Управление строительства области
6726620
На проектирование и (или) строительство жилья
6726620
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5660254
Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
5660254
Управление экономики и финансов области
91088
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
91088
Управление сельского хозяйства области
507928
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
507928

20714105
Спорт объектілерін дамытуға
311400
Білім беру объектілерін дамытуға
1953974
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға
2442540
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға
3027523
Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
1006168
Бұзылу аумағынан тұрғындарды көшіру үшін тұрғын-үй құрылысына
11972500
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары басқармасы
326788
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
326788
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
7433225
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
2198399
Елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
1620386
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін
1512713
Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
1275215
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
826512
Бюджеттік кредиттер
12985890
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
6726620
Тұрғын үй жобалауға және (немесе) салуға
6726620
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5660254
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
5660254
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
91088
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
91088
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
507928
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
507928