О признании утратившим силу решения XXIII сессии областного маслихата от 27 марта 2014 года № 260 "Об утверждении Регламента Карагандинского областного маслихата
Решение XIII сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2017 года № 267. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 декабря 2017 года № 4498
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Решение XXIII сессии областного маслихата от 27 марта 2014 года №260 "Об утверждении Регламента Карагандинского областного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2610, опубликовано 29 апреля 2014 года в газетах "Орталық Қазақстан" №79 (21713) и "Индустриальная Караганда" №72 (21593), информационно-правовой системе "Әділет" 5 мая 2014 года) признать утратившим силу.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата областного маслихата (Нуркенов К.К.).
3. Настоящее решение вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии К. Оспанова
Секретарь областного маслихата С. Утешов

Облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 27 наурыздағы ХХІІІ сессиясының № 260 "Қарағанды облыстық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы XІІІ сессиясының № 267 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 желтоқсанда № 4498 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының негізінде, Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 27 наурыздағы ХХІІІ сессиясының № 260 "Қарағанды облыстық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2610 болып тіркелген, 2014 жылғы 29 сәуірдегі "Орталық Қазақстан" №79 (21713) және "Индустриальная Караганда" №72 (21593) газеттерінде, 2014 жылғы 5 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау облыстық мәслихат аппаратының басшысына (Қ.Қ. Нүркенов) жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ. Оспанова
Облыстық мәслихаттың хатшысы С. Өтешов