О бюджете города Караганды на 2018 - 2020 годы
Решение ХХI сессии VI созыва Карагандинского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 242. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 26 декабря 2017 года № 4500. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 896 738 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 34 511 768 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям –3 473 990 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 949 469 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16 961 511 тысяч тенге;
2) затраты – 60 032 398 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5 392 720 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5 392 720 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 491 518 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 491 518 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 7 036 862 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 036 862 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 7 569 752 тысячи тенге;
погашение займов – 2 414 469 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 881 579 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Карагандинского городского маслихата от 30.11.2018 № 345 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Согласно пункту 1 статьи 52 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года решением XIII сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2017 года № 258 "Об областном бюджете на 2018 - 2020 годы" установлены нормативы отчислений в бюджет города Караганды в следующих размерах:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты – 50 процентов;
по социальному налогу – 49 процентов.
3. Учесть, что в составе поступлений бюджета города на 2018 год предусмотрены субвенции из областного бюджета в сумме 1 919 446 тысяч тенге.

Қарағанды қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы VI шақырылған ХХI сессиясының № 242 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 желтоқсанда № 4500 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қаланың 2018-2020 жылдарға арналған, оның ішінде 2018 жылға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57 896 738 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 34 511 768 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 3 473 990 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2 949 469 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 16 961 511 мың теңге;
2) шығындар – 60 032 398 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 5 392 720 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 5 392 720 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – минус 491 518 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 491 518 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – минус 7 036 862 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 036 862 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 7 569 752 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 414 469 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың пайдаланылатын қалдықтары – 1 881 579 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды қалалық мәслихатының 30.11.2018 № 345 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 52-бабының 1-тармағына сәйкес Қарағанды облыстық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы XIII сессиясының "2018 - 2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 258 шешімімен Қарағанды қаласының бюджетіне аударымдардың нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленген:
жеке табыс салығы бойынша төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын – 50 пайыз;
әлеуметтік салық бойынша – 49 пайыз.
3. 2018 жылға арналған қала бюджеті түсімдерінің құрамында облыстық бюджеттен 1 919 446 мың теңге сомасындағы субвенциялар көзделгені ескерілсін.

4. Утвердить резерв акимата города Караганды на 2018 год в сумме 31 752 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения Карагандинского городского маслихата от 30.11.2018 № 345 (вводится в действие с 01.01.2018).
5. Учесть, что в составе поступлений и расходов бюджета города на 2018 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета согласно приложению 4.
6. Утвердить бюджетные программы района имени Казыбек би и Октябрьского района города Караганды на 2018 год согласно приложению 5.

4. Қарағанды қаласы әкімдігінің 2018 жылға арналған резерві 31 752 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды қалалық мәслихатының 30.11.2018 № 345 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2018 жылға арналған қала бюджетінің түсімдері мен шығыстарының құрамында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес көзделгені ескерілсін.
6. 2018 жылға арналған Қарағанды қаласының Қазыбек би атындағы ауданының және Октябрь ауданының бюджеттік бағдарламалары 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

7. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2018 год, согласно приложению 6.
8. Установить, что в процессе исполнения бюджета города на 2018 год не подлежат секвестру расходы на выплату заработной платы.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии А. Жумабеков
Секретарь городского маслихата К. Бексултанов
Приложение 1
к решению XXI сессии Карагандинского
городского маслихата от "22" декабря 2017 года №242
Бюджет города Караганды на 2018 год

7. 2018 жылға арналған қала бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2018 жылға арналған қала бюджетін атқару процесінде жалақы төлеуге кететін шығыстардың секвестрлеуге жатпайтыны белгіленсін.
9. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Жұмабеков
Қалалық мәслихат хатшысы Қ. Бексұлтанов
Қарағанды қалалық мәслихатының
2017 жылғы "22" желтоқсандағы ХХІ сессиясының
№242 шешіміне
1- қосымша
Қарағанды қаласының 2018 жылға арналған бюджеті

60 032 398
01
Государственные услуги общего характера
1 237 177
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
661 720
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
66 703
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
66 703
122
Аппарат акима района (города областного значения)
361 037
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
310 559
003
Капитальные расходы государственного органа
50 478
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
233 980
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
206 993
022
Капитальные расходы государственного органа
26 987
2
Финансовая деятельность
105 352
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
20 852
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
20 852
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
84 500
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
32 733
005
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
4 597
007
Приобретение имущества в коммунальную собственность
47 170
9
Прочие государственные услуги общего характера
470 105
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
40 039
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
39 294
007
Капитальные расходы государственного органа
745
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
76 594
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
65 106
015
Капитальные расходы государственного органа
11 488
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
65 654
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
65 654
490
Отдел коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
287 818
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог

60 032 398
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1 237 177
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
661 720
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
66 703
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
66 703
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
361 037
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
310 559
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
50 478
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
233 980
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
206 993
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
26 987
2
Қаржылық қызмет
105 352
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
20 852
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
20 852
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
84 500
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 733
005
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
4 597
007
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
47 170
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
470 105
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
40 039
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 294
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
745
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
76 594
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65 106
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
11 488
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
65 654
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65 654
490
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
287 818
001
Жергілікті деңгейде коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

135 741
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
135 741
9
Прочие услуги в области образования
669 473
464
Отдел образования района (города областного значения)
669 473
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
57 082
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
353 910
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
792
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
211 373
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
9 914
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
36 402
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 192 928
1
Социальное обеспечение
30 303
464
Отдел образования района (города областного значения)
30 303
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
23 104
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
7 199
2
Социальная помощь
3 066 687
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
3 066 687
002
Программа занятости
112 764
006
Оказание жилищной помощи
56 121
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1 546 312
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 646
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
67 492
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
335 606
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
862 948
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
79 798
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
95 938
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
95 938
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

135 741
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
135 741
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
669 473
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
669 473
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57 082
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
353 910
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
792
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
211 373
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
9 914
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
36 402
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 192 928
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
30 303
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
30 303
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
23 104
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
7 199
2
Әлеуметтiк көмек
3 066 687
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
3 066 687
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
112 764
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
56 121
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
1 546 312
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 646
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
67 492
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
335 606
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
862 948
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
79 798
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
95 938
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
95 938
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

20 052
IV.Сальдо по операциям с финансовыми активами:
0
Категория
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
0 1
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
1
Поступления от продажи финансовых активов внутри страны
0
Наименование
Сумма, тысяч тенге
V. Дефицит бюджета
0
VI. Финансирование дефицита бюджета
0
Приложение 4
к решению ХХІ сессии Карагандинского
городского маслихата от "22" декабря 2017 года № 242
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета, учтенные в составе поступлений и расходов бюджета города на 2018 год
Сноска. Приложение 4 – в редакции решения Карагандинского городского маслихата от 30.11.2018 № 345 (вводится в действие с 01.01.2018).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
22 611 817
в том числе:
Целевые текущие трансферты
7 644 380
Целевые трансферты на развитие
7 397 685
Бюджетные кредиты
7 569 752
Целевые текущие трансферты
7 644 380
в том числе:
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
129 472
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
204 495
На открытие кабинетов интеллектуальных игр
15 901
На подключение к широкополосному доступу интернета
11 288
На приобретение и доставка учебников
537 400
На ремонт объектов образования в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства продуктивной занятости
38 746
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
54 882
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
743 231
На доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
86 401
На установку программы автоматизированного мониторинга интернет-сайтов в организациях образования
600
На развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
84 287
На краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
151 405
На субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
4 304
На выплату государственной адресной социальной помощи

20 052
IV. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0
Санаты
Сыныбы
Iшкi сыныбы
1
2
3
4
5
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
01
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
1
Қаржы активтерін ел ішінде сатудан түсетін түсімдер
0
Атауы
Сома, мың теңге
V. Бюджет тапшылығы
0
VІ. Бюджет тапшылығын қаржыландыру
0
Қарағанды қалалық мәслихатының
2017 жылғы "22" желтоқсандағы ХХІ сессиясының
№242 шешіміне
4-қосымша
Қаланың 2018 жылға арналған бюджетінің түсімдері мен шығыстарының құрамында ескерілген облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды қалалық мәслихатының 30.11.2018 № 345 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
22 611 817
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
7 644 380
Нысаналы даму трансферттері
7 397 685
Бюджеттік кредиттер
7 569 752
Ағымдағы нысаналы трансферттер
7 644 380
оның ішінде:
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
129 472
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға
204 495
Зияткерлік ойындар кабинеттерін ашуға
15 901
Мектептерді кең жолақты интернетке қосуға
11 288
Оқулықтарды сатып алу және жеткізуге
537 400
Өнімді жұмыспен қамтылуда жұмыспен қамту және кәсіпкерлікті дамыту Бағдарламасы бойынша білім беру объектілерін жөндеуге
38 746
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
54 882
Жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге
743 231
Ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге
86 401
Білім беру ұйымдарындағы интернет-сайттарға автоматтандырылған мониторинг бағдарламасын орнатуға
600
Нәтижелі жұмыспен қамту және бұқаралық кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға
84 287
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы аясында еңбек нарығында сұранысқа ие мамандықтар мен еңбек дағдылары бойынша кадрларды қысқа мерзімді кәсіби оқытуға
151 405
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмсалған жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
4 304
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге

66 293
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
3 920
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
170 018
На возмещение владельцам стоимости на проведение санитарного убоя, больных сельскохозяйственных животных, особо опасными инфекционными заболеваниями
492
На оказание услуг по вакцинации, транспортировке и хранению ветеринарных препаратов
41
На проведение капитального и среднего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов на 2018 год
5 341 204
в том числе:
на средний ремонт дорог
4 098 199
на капитальный ремонт дорог
1 243 005
Целевые трансферты на развитие
7 397 685
в том числе:
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 722 204
На проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
103 302
На развитие коммунального хозяйства
787 872
На развитие объектов культуры
173 360
На развитие транспортной инфраструктуры
1 096 260
На строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1 914 687
На развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 600 000
Бюджетные кредиты
7 569 752
в том числе:
На проектирование и (или) строительство жилья
2 177 032
На реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
5 392 720
Приложение 5
к решению ХХІ сессии Карагандинского
городского маслихата от "22" декабря 2017 года № 242
Бюджетные программы района имени Казыбек би и Октябрьского района города Караганды на 2018 год
Сноска. Приложение 5 – в редакции решения Карагандинского городского маслихата от 30.11.2018 № 345 (вводится в действие с 01.01.2018).
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
6
Бюджетные программы района имени Казыбек би
1 447 011
01
Государственные услуги общего характера
123 009
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123 009
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123 009
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
102 892
022
Капитальные расходы государственного органа
20 117
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 324 002
3
Благоустройство населенных пунктов
1 324 002

66 293
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс бойынша кеңес берушілер мен ассистенттер енгізуге
3 920
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
170 018
Ауыл шаруашылығының аса қауіпті инфекциялық ауруға шалдыққан жануарларының санитарлық союын жүргізуге құнын иелеріне өтеуге
492
Ветеринариялық препараттарды егу, сақтау және тасымалдау бойынша қызмет көрсетуге
41
2018 жылы аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін орташа және күрделі жөндеуден өткізуге
5 341 204
оның ішінде:
жолдарды орташа жөндеуден өткізуге
4 098 199
жолдарды күрделі жөндеуден өткізуге
1 243 005
Нысаналы даму трансферттері
7 397 685
оның ішінде:
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға
1 722 204
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялауға
103 302
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
787 872
Мәдениет объектілерін дамытуға
173 360
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
1 096 260
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға
1 914 687
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасының атуы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
1 600 000
Бюджеттік кредиттер
7 569 752
оның ішінде:
Тұрғын үй жобалауға және (немесе) салуға
2 177 032
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін
5 392 720
Қарағанды қалалық мәслихатының
2017 жылғы "22" желтоқсандағы ХХІ сессиясының
№ 242 шешіміне
5 - қосымша
Қарағанды қаласының Қазыбек би атындағы және Октябрь аудандарының 2018 жылға арналған бюджеттік бағдарламалары
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды қалалық мәслихатының 30.11.2018 № 345 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
Сома, мың теңге
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
6
Қазыбек би атындағы ауданның бюджеттік бағдарламалары
1 447 011
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
123 009
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123 009
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
123 009
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
102 892
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
20 117
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 324 002
3
Елді-мекендерді көркейту
1 324 002