Об утверждении цен на образовательные услуги, реализуемые коммунальными государственными казенными предприятиями
Постановление акимата города Караганды от 22 декабря 2017 года № 61/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 января 2018 года № 4540
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 156 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", Законом Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жүзеге асыратын білім беру қызметтеріне бағаларды бекіту туралы
Қарағанды қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 61/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 8 қаңтарда № 4540 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңының 156 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңына сәйкес Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить прилагаемые цены на образовательные услуги, реализуемые коммунальными государственными казенными предприятиями.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Караганды Любарскую И.Ю.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Аубакиров
Приложение
к постановлению акимата
города Караганды
"22" декабря 2017 года

1. Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жүзеге асыратын білім беру қызметтерінің қоса беріліп отырған бағалары бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкімінің орынбасары И.Ю. Любарскаяға жүктелсін.
3. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Әубәкіров
Қарағанды қаласы әкімдігінің
2017 жылғы "22" желтоқсандағы