О внесении изменений в решение VII сессии Жезказганского городского маслихата от 21 декабря 2016 года № 7/72 "О городском бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 11 апреля 2017 года № 9/97. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 апреля 2017 года № 4225. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение VII сессии Жезказганского городского маслихата от 21 декабря 2016 года № 7/72 "О городском бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4073, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 января 2017 года, в газете "Сарыарқа" от 13 января 2017 года № 1 (8014), 20 января 2017 года № 3 (8016), 27 января 2017 года № 4 (8017), в газете "Жезказганский вестник" 13 января 2017 года № 1 (156), 17 января 2017 года № 2 (157), 20 января 2017 года № 3 (158), 27 января 2017 года № 4 (159) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 9897627 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6199164 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 42104 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 44981 тысяч тенге;
поступления трансфертов–3611378 тысяч тенге;
2) затраты – 10225780 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5959 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 6807 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 848 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 334112 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 334112 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 6807 тысяч тенге;
погашения займов – 849 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 328154 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3.Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2017 год предусмотрены целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из областного и республиканского бюджетов в сумме 2105984 тысяч тенге.";

Жезқазған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы VII сессиясының № 7/72 "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2017 жылғы 11 сәуірдегі № 9/97 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 сәуірде № 4225 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейiн қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы VII сессиясының №7/72 "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4073 тіркелген, 2017 жылғы 20 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде, 2017 жылғы 13 қаңтардағы № 1 (8014), 2017 жылғы 20 қаңтардағы №3 (8016), 2017 жылғы 27 қаңтардағы №4 (8017) "Сарыарқа" газетінде, 2017 жылғы 13 қаңтардағы № 1 (156), 2017 жылғы 17 қаңтардағы № 2 (157), 2017 жылғы 20 қаңтардағы № 3 (158), 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 4 (159) "Жезказганский вестник" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9897627 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6199164 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 42104 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 44981 мың теңге;
трансферттердің түсімдері –3611378 мың теңге,
2) шығындар – 10225780 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 5959 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 6807 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 848 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 334112 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 334112 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 6807 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 849 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 328154 мың теңге.";
3 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2017 жылға арналған қалалық бюджеттің кірісі құрамында облыстық және республикалық бюджеттерден 2105984 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер мен даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.";

26141
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
155992
012
Капитальные расходы государственного органа
2050
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
36485
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
851
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
13935
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
455622
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
566291
1
Социальное обеспечение
19734
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
11575
005
Государственная адресная социальная помощь
5845
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
3878
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
1852
464
Отдел образования района (города областного значения)
8159
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
8159
2
Социальная помощь
458741
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
438474
002
Программа занятости
91132
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3470
006
Оказание жилищной помощи
1377
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
62162
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2178
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
45922
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
106440
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
97545
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
28248
464
Отдел образования района (города областного значения)
20267
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов

26141
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
155992
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2050
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
36485
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
851
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
13935
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
455622
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
566291
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
19734
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
11575
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5845
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
3878
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
1852
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8159
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
8159
2
Әлеуметтiк көмек
458741
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
438474
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
91132
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3470
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1377
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
62162
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2178
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
45922
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
106440
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
97545
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
28248
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
20267
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау

328154
Приложение 2
к решению IX сессии Жезказганского городского маслихата
от 11 апреля 2017 года № 9/97
Приложение 4
к решению VII сессии Жезказганского городского маслихата
от 21 декабря 2016 года № 7/72
Целевые текущие трансферты и целевые трансферты на развитие, кредиты на 2017 год
№ п/п
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3
Всего :
2112791
в том числе:
Целевые текущие трансферты
1048358
Целевые трансферты на развитие
1057626
Бюджетные кредиты
6807
в том числе:
Целевые текущие трансферты, в том числе:
1048358
1
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника, в том числе:
9819
доплата учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
3481
доплата учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
6338
2
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов, в том числе:
25067
увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеничесими средствами
19538
размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
5529
3
На развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства, в том числе
34075
частичное субсидирование заработной платы
14675
молодежная практика
19400
4
На повышение квалификации, подготовку и переподготовку кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы
11408
доучивание направленных на профессиональную подготовку по Дорожной карте занятости 2020
3098
краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям
8310
5
На проведение среднего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
945400
6
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
370
7
На подключение интернет –связи для ветеринарных пунктов
520
8
На оказание услуг по вакцинации, транспортировке и хранению ветеринарных препаратов
681
9
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
15018
10
На приобретение конструкторов по сборке и программированию роботов
6000
Целевые трансферты на развитие, в том числе:
1057626
11
На строительство инженерных сетей участков индивидуального жилищного строительства Западного жилого района города Жезказган
449639
12
На реконструкцию внутригородских водопроводных сетей города Жезказган,2 очередь
215137
13
На реконструкцию внутригородских водопроводных сетей города Жезказган,3 очередь

328154
Жезқазған қалалық мәслихатының
2017 жылғы 11 сәуірдегі
IX сессиясының № 9/97 шешіміне
2 қосымша
Жезқазған қалалық мәслихатының
2016 жылғы 21 желтоқсандағы
VII сессиясының № 7/72 шешіміне
4 қосымша
2017 жылға арналған ағымдағы нысаналы трансферттер мен нысаналы даму трансферттері, кредиттер
Атауы
Сомасы,мың теңге
1
2
3
Барлығы:
2112791
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1048358
Нысаналы даму трансферттері
1057626
Бюджеттік кредиттер
6807
Ағымдағы нысаналы трансферттер, оның ішінде:
1048358
1
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге, оның ішінде:
9819
негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
3481
тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
6338
2
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға, оның ішінде:
25067
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормасын ұлғайту
19538
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
5529
3
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға
34075
еңбекақы төлемін ішінара субсидиялау
14675
жастар практикасы
19400
4
2017-2021 жылдарға арналған нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлауға
11408
Жұмыспен қамту жол картасы 2020 бойынша кәсіби даярлауға бағытталғандарды толық оқытуға
3098
еңбек нарығында сұранысқа ие мамандықтар бойынша жұмыс кадрларын қысқа мерзімді кәсіби оқытуға
8310
5
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін орташа жөндеуден өткізуге
945400
6
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеуге
370
7
Ветеринарлық пунктер үшін интернет- байланысты қосуға
520
8
Ветериналық вакциналау, дәрі-дәрмектерді тасымалдау және сақтау бойынша қызмет көрсетуге
681
9
Цифрлық білім инфрақұрылымын құруға
15018
10
Роботтарды жинау және программалау бойынша конструкторлар сатып алуға
6000
Нысаналы даму трансферттері, оның ішінде:
1057626
11
Жезқазған қаласының Батыс ауданының жеке тұрғын үйлер құрылысының телімдерінің инженерлік тораптарының құрылысына
449639
12
Жезқазған қаласының қалаішілік су құбырлары желілерін қайта жаңартуға, 2- кезең
215137
13
Жезқазған қаласының қалаішілік су құбырлары желілерін қайта жаңартуға, 3- кезең