О внесении изменений и дополнения в решение 10 сессии Темиртауского городского маслихата от 26 декабря 2016 года № 10/4 "О городском бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 8 декабря 2017 года № 20/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 декабря 2017 года № 4481
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Решением XII сессии Карагандинского областного маслихата от 30 ноября 2017 года № 252 "О внесении изменений в решение VI сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 131 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 10 сессии Темиртауского городского маслихата от 26 декабря 2016 года № 10/4 "О городском бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4094, опубликовано в газете "Стальная Гвардия" от 18 января 2017 года № 1 (15), опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 января 2017 года), следующие изменения и дополнение:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 861 641 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 740 730 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 30 091 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 64 276 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 026 544 тысяч тенге;
2) затраты – 12 158 704 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов        - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 2 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 2 000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 704 937 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – минус 704 937 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств - минус 1 084 518 тысяч тенге.
1-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2017 год возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в сумме 33 469 тысяч тенге.";

Теміртау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы 10 сессиясының № 10/4 "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 8 желтоқсандағы № 20/4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 желтоқсанда № 4481 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қарағанды облыстық мәслихатының 2017 жылғы 30 қарашадағы ХІІ сеессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы VІ сессиясының "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 131 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 252 шешіміне сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы 10 сессиясының № 10/4 "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4094 болып тіркелген, 2017 жылғы 18 қаңтардағы № 1 (15) "Стальная Гвардия" газетінде жарияланған, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылғы 24 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 12 861 641 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 10 740 730 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 30 091 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 64 276 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 2 026 544 мың теңге;
2) шығындар – 12 158 704 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – алу 2 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 2 000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 704 937 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – алу 704 937 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – алу 1 084 518 мың теңге.
1-1. 2017 жылға арналған қалалық бюджетте 33 469 мың теңге сомасындағы нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару көзделсін.";

2) дополнить пунктом 1-2 следующего содержания:
"1-2. Предусмотреть в городском бюджете на 2017 год целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства в сумме 25 563 тысяч тенге.";
3) пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. В составе расходов городского бюджета предусмотрены средства на оказание жилищной помощи населению – 1 375 тысяч тенге.";
4) пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Темиртау на 2017 год в сумме 0 тенге.";
5) приложения 1, 4, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии, секретарь маслихата А. Ломакин
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
финансов города Темиртау"
А.Сыдыкова
" 8 " декабря 2017 года
Приложение 1
к решению 20 сессии Темиртауского
городского маслихата
от " 8 " декабря 2017 года № 20/4
Приложение 1
к решению 10 сессии Темиртауского
городского маслихата
от "26" декабря 2016 года № 10/4
Городской бюджет на 2017 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

2) келесі мазмұндағы 1-2 тармағымен толықтырылсын:
"1-2. 2017 жылға арналған қалалық бюджетте 25 563 мың теңге сомасындағы заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.";
3) 4-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"4. Қалалық бюджеттің шығыстар құрамында халыққа тұрғын үй көмегін көрсетуге 1 375 мың теңге қаражат көзделді.";
4) 7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. Теміртау қаласы жергілікті атқарушы органының резерві 0 теңге сомасында бекітілсін.";
5) көрсетілген шешімге 1, 4, 7-қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
мәслихат хатшысы
А. Ломакин
КЕЛІСІЛДІ
"Теміртау қаласының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________________ А. Сыдықова
2017 жылғы " 8 " желтоқсан
Теміртау қалалық мәслихатының
2017 жылғы " 8 " желтоқсандағы
20 сессиясының № 20 /4 шешіміне
1-қосымша
Теміртау қалалық мәслихатының
2016 жылғы " 26 " желтоқсандағы
10 сессиясының № 10/4 шешіміне
1-қосымша
2017 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер