О городском бюджете на 2018-2020 годы
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 25 декабря 2017 года № 21/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 декабря 2017 года № 4523.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением XIII сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2017 года № 258 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 057 209 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 712 663 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 35 660 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 100 545 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 208 341 тысяч тенге;
2) затраты – 15 900 178 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 842 969 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 842 969 тысяч тенге в том числе:
используемые остатки бюджетных средств - 684 633 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 29.11.2018 № 32/4 (вводится в действие с 01.01.2018).
1-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2018 год возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в сумме 2 231 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 03.03.2018 № 23/4 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть в составе поступлений городского бюджета на 2018 год целевые трансферты из вышестоящих бюджетов согласно приложению 4.
3. Учесть, что объем субвенций, передаваемых из областного бюджета в городской бюджет на 2018 год составляет 1 210 943 тысяч тенге.
4. В составе расходов городского бюджета предусмотрены средства на оказание жилищной помощи населению – 1 015 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 29.11.2018 № 32/4 (вводится в действие с 01.01.2018).

2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 21/4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 желтоқсанда № 4523 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қарағанды облыстық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы ХІІІ сессиясының "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 258 шешіміне сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 15 057 209 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 11 712 663 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 35 660 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 100 545 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 3 208 341 мың теңге;
2) шығындар – 15 900 178 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 842 969 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 842 969 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 684 633 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 29.11.2018 № 32/4 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1-1. 2018 жылға арналған қалалық бюджетте 2 231 мың теңге сомасындағы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару көзделсін.
Ескерту. Шешім 1-1-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 03.03.2018 № 23/4 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2018 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында жоғары тұрған бюджеттерден берілетін нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
3. 2018 жылға облыстық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі 1 210 943 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
4. Қалалық бюджеттің шығындары құрамында халыққа тұрғын үй көмегін көрсетуге 1 015 мың теңге қаражат көзделді.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 29.11.2018 № 32/4 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

5. Предусмотреть в составе расходов городского бюджета на 2018 год по программе "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" - 100 582 тысяч тенге, в том числе:
1) на оказание единовременной социальной помощи в рамках проведения мероприятий, посвященных семьдесят третьей годовщине празднования Дня Победы в Великой Отечественной войне – 27 040 тысяч тенге;
2) на оказание единовременной социальной помощи ко Дню Конституции Республики Казахстан – 19 326 тысяч тенге;
3) на оказание единовременной социальной помощи ко Дню Первого Президента Республики Казахстан – 23 556 тысяч тенге;
4) на оказание социальной помощи при наступлении трудной жизненной ситуации – 10 059 тысяч тенге;
5) на оказание материальной помощи на удорожание продуктов питания – 20 601 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 29.11.2018 № 32/4 (вводится в действие с 01.01.2018).
6. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2018 год предусмотрены средства на обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета в сумме 231 тысяч тенге.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Темиртау на 2018 год в сумме 74 958 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 29.11.2018 № 32/4 (вводится в действие с 01.01.2018).
8. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2018 год предусмотрены целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства в сумме 560 575 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 – в редакции решения Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 29.11.2018 № 32/4 (вводится в действие с 01.01.2018).
9. Учесть, что объем субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджет поселка Актау на 2018 год составляет 192 706 тысяч тенге.
9-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2018 год целевые текущие трансферты бюджету поселка Актау на 2018 год в общей сумме 32 699 тысяч тенге согласно приложению 6.
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-1 в соответствии с решением Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 03.03.2018 № 23/4 (вводится в действие с 01.01.2018).
10. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2018 год согласно приложению 5.
11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии С. Урываев
Секретарь маслихата А. Ломакин
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
финансов города Темиртау"
А. Сыдыкова
"25" декабря 2017 года
Приложение 1
к решению 21 сессии Темиртауского
городского маслихата
от "25" декабря 2017 года № _21/4_
Городской бюджет на 2018 год

5. 2018 жылға арналған қалалық бюджеттің шығындары құрамында "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бағдарламасы бойынша 100 582 мың теңге көзделсін, оның ішінде:
1) Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс күнін мерекелеудің жетпіс үш жылдығына арналған іс-шараларды өткізу шеңберінде біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 27 040 мың теңге;
2) Қазақстан Республикасының Конституциясы күні қарсаңында біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 19 326 мың теңге;
3) Қазақстан Республикасы Бірінші Президенті күні қарсаңында біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 23 556 мың теңге;
4) өмірлік қиын жағдай туындаған кезде әлеуметтік көмек көрсетуге – 10 059 мың теңге;
5) тамақ өнімдерінің қымбаттауына материалдық көмек көрсетуге – 20 601 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 29.11.2018 № 32/4 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2018 жылға арналған қалалық бюджеттің шығындары құрамында жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсетуге 231 мың теңге сомасында қаражат көзделгені ескерілсін.
7. Теміртау қаласы жергілікті атқарушы органының 2018 жылға арналған резерві 74 958 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 29.11.2018 № 32/4 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2018 жылға арналған қалалық бюджеттің шығындары құрамында заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен 560 575 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттердің көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 29.11.2018 № 32/4 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. Қалалық бюджеттен Ақтау кентінің 2018 жылға арналған бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 192 706 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
9-1. 2018 жылға арналған қалалық бюджетте Ақтау кентінің бюджетіне жалпы 32 699 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер 6-қосымшаға сәйкес көзделсін.
Ескерту. Шешім 9-1-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 03.03.2018 № 23/4 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2018 жылға арналған қалалық бюджеттi атқару процесiнде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесi 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Урываев
Мәслихат хатшысы А. Ломакин
КЕЛІСІЛДІ
"Теміртау қаласының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________________ А.Сыдықова
2017 жылғы " 25 " желтоқсан
Теміртау қалалық мәслихатының
2017 жылғы " 25 " желтоқсандағы
21 сессиясының № 21/4 шешіміне
1-қосымша
2018 жылға арналған қалалық бюджет

18001
005
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
6125
9
Прочие государственные услуги общего характера
185392
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
30525
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
30525
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
47180
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
47180
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
69834
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции
69834
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
37853
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
37853
02
Оборона
59615
1
Военные нужды
43862
122
Аппарат акима района (города областного значения)
43862
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
43862
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
15753
122
Аппарат акима района (города областного значения)
15753
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
15356
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
397
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
81461
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
81461
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
81461
048
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
81461
04
Образование
6918690
1
Дошкольное воспитание и обучение
2091358
464
Отдел образования района (города областного значения)
1448640
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

18001
005
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
6125
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
185392
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
30525
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30525
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
47180
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47180
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
69834
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
69834
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
37853
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37853
02
Қорғаныс
59615
1
Әскери мұқтаждар
43862
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
43862
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
43862
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
15753
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
15753
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
15356
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
397
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
81461
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
81461
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
81461
048
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
81461
04
Бiлiм беру
6918690
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
2091358
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1448640
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға

012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
99801
15
Трансферты
154142
1
Трансферты
154142
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
154142
038
Субвенции
154142
III. Чистое бюджетное кредитование
Приложение 4
к решению 21 сессии Темиртауского
городского маслихата
от " 25 " декабря 2017 года № 21/4
Целевые трансферты, выделенные из вышестоящих бюджетов городу Темиртау на 2018 год
Сноска. Приложение 4 – в редакции решения Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 29.11.2018 № 32/4 (вводится в действие с 01.01.2018).
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
3
Итого
1997398
Текущие
1146434
из республиканского бюджета
331572
1
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника, всего, в том числе:
9128
доплата учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
8725
доплата учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
403
2
На доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
24727
3
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местного бюджета
201744
4
Оказание адресной социальной помощи нового формата
32145
5
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
4216
6
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства, всего, в том числе:
24053
на частичное субсидирование заработной платы
8776
на молодежную практику
14796
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
3
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес идей
481
7
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы, всего, в том числе:
34163
оказание услуг специалиста жестового языка
4834
увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
19929
расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
9400
8
Субсидирование затрат работодателя для трудоустройства инвалидов (на создание специальных рабочих мест для инвалидов)
1396
из областного бюджета

012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
99801
15
Трансферттер
154142
1
Трансферттер
154142
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
154142
038
Субвенциялар
154142
III. Таза бюджеттік кредиттеу
Теміртау қалалық мәслихатының
2017 жылғы " 25 " желтоқсандағы
21 сессиясының № 21/4 шешіміне
4-қосымша
Теміртау қаласына 2018 жылға жоғары тұрған бюджеттерден бөлінген нысаналы трансферттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 29.11.2018 № 32/4 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
2
3
Жиыны
1997398
Ағымдағы
1146434
республикалық бюджеттен
331572
1
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге, барлығы, оның ішінде:
9128
тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеу
8725
оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеу
403
2
Білім беру бағдарламаларын іске асыратын ұлттық біліктілік тестінен өткен бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беретін мұғалімдерге педагогикалық шеберлік санаты үшін қосымша ақы қосымша ақы төлеуге
24727
3
Жаңартылған білім мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беретін оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және шығыстардың осы бағыты бойынша жергілікті бюджет қаражаттары есебінен төленген сомаларды қайтаруға
201744
4
Жаңа форматтағы атаулы әлеуметтік көмекті көрсетуге
32145
5
Әлеуметтік жұмыс бойынша консультанттарды және халықты жұмыспен қамту орталықтарында ассистенттерді енгізуге
4216
6
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға, барлығы, оның ішінде:
24053
жалақыны ішінара субсидиялауға
8776
жастар практикасына
14796
жаңа бизнес идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттарды беруге
481
7
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға, барлығы, оның ішінде:
34163
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
2
3
ымдау тілі маманының қызметтерін көрсету
4834
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайту
19929
техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар тiзбесiн кеңейту
9400
8
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
1396
облыстық бюджеттен

814862
9
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
57655
10
На укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования, всего, в том числе:
88976
ремонт объектов образования
82569
на открытие кабинетов интеллектуальных игр
6407
11
На установку программы автоматизированного мониторинга интернет сайтов
720
12
На проведение ремонтных работ автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
550000
13
На краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства, всего, в том числе:
117067
краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
116480
аутсорсинг услуг частным агентствам занятости населения в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
587
14
На внедрение привлекательной системы оплаты труда в центрах занятости населения
0
15
На возмещение владельцам стоимости на проведение санитарного убоя, больных сельскохозяйственных животных, особо опасными инфекционными заболеваниями и оказание услуг по вакцинации, транспортировке и хранению ветеринарных препаратов, всего, в том числе:
13
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
3
на возмещение владельцам стоимости на проведение санитарного убоя, больных сельскохозяйственных животных, особо опасными инфекционными заболеваниями
0
оказание услуг по вакцинации, транспортировке и хранению ветеринарных препаратов
13
16
На проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
431
На развитие
850964
17
На строительство школы на 600 мест в городе Темиртау, всего, в том числе:
850964
из республиканского бюджета
735867
из областного бюджета
115097
Целевые трансферты из городского бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета на 2018 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
3
1
Целевые трансферты из городского бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета, всего, в том числе:
560575
перенос срока ввода обязательных пенсионных взносов работодателя с 2018 года на 2020 год
483746
уменьшение ставок по отчислениям работодателей на обязательное социальное медицинское страхование
76829
Приложение 5
к решению 21 сессии Темиртауского
городского маслихата
от " 25 " декабря 2017 года № 21/4
Перечень бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2018 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование

814862
9
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға
57655
10
Білім беру объектілерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға және жөндеу жүргізуге, барлығы, оның ішінде:
88976
білім беру объектілерін жөндеуге
82569
зияткерлік ойындар кабинеттерін ашуға
6407
11
Интернет сайттарды автоматтандырылған мониторингтеу бағдарламасын орнатуға
720
12
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін жөндеу жұмыстарын жүргізуге
550000
13
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың бағдарламасы шеңберінде жұмысшы кадрларды еңбек нарығында сұранысқа ие мамандықтар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға, барлығы, оның ішінде:
117067
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың бағдарламасы шеңберінде жұмысшы кадрларды еңбек нарығында сұранысқа ие мамандықтар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
116480
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың бағдарламасы шеңберінде қызметтерді халықты жұмыспен қамтудың жеке агенттіктеріне аутсорсинг
587
14
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында еңбек ақы төлеудің тартымды жүйесін енгізуге
0
15
Аса қауіпті жұқпалы аурулармен ауыратын ауыл шаруашылығы малдарын санитарлық жоюға иелеріне орнын толтыруға және ветеринариялық препараттарды вакцинациялау, тасымалдау және сақтау бойынша қызметтер көрсетуге, барлығы, оның ішінде:
13
аса қауіпті жұқпалы аурулармен ауыратын ауыл шаруашылығы малдарын санитарлық жоюға иелеріне орнын толтыруға
0
ветеринариялық препараттарды вакцинациялау, тасымалдау және сақтау бойынша қызметтер көрсетуге
13
16
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізуге
431
Дамытуға
850964
17
Теміртау қаласында 600 орындық мектеп салуға, барлығы, оның ішінде:
850964
республикалық бюджеттен
735867
облыстық бюджеттен
115097
2018 жылға жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге қалалық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
2
3
1
Жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге қалалық бюджеттен нысаналы трансферттер, барлығы, оның ішінде:
560575
жұмыс берушінің міндетті зейнетақы жарналарын енгізу мерзімінің 2018 жылдан 2020 жылға ауыстырылуы
483746
жұмыс берушілердің міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдары бойынша мөлшерлеменің кемуі
76829
Теміртау қалалық мәслихатының
2017 жылғы " 25 " желтоқсандағы
21 сессиясының № 21 /4 шешіміне
5-қосымша
2018 жылға арналған қалалық бюджеттi атқару процесiнде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесi
Функционалдық топ
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру