О бюджете поселка Актау на 2018-2020 годы
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 28 декабря 2017 года № 22/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 января 2018 года № 4549. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Актау на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 233 324 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 10 993 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 9 919 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 212 412 тысяч тенге;
2) затраты - 225 108 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 8 216 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - минус 8 216 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – минус 8 216 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 05.12.2018 № 33/4 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть объем субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджет поселка Актау на 2018 год в сумме 192 706 тысяч тенге.
2-1. Учесть в составе бюджета поселка Актау на 2018 год целевые трансферты из городского бюджета в сумме 19 706 тысяч тенге согласно приложению 4.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 16.03.2018 № 24/4 (вводится в действие с 01.01.2018); в редакции решения Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 03.09.2018 № 29/4 (вводится в действие с 01.01.2018).
3. В составе расходов бюджета поселка Актау предусмотрены средства на обеспечение занятости населения в сумме 5 269 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 16.03.2018 № 24/4 (вводится в действие с 01.01.2018).

Ақтау кентінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 22/4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 қаңтарда № 4549 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Теміртау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтау кентінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер - 233 324 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша - 10 993 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 9 919 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 212 412 мың теңге;
2) шығындар - 225 108 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 8 216 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – алу 8 216 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – алу 8 216 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 05.12.2018 № 33/4 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ақтау кентінің 2018 жылға арналған бюджетіне қалалық бюджеттен берілетін 192 706 мың теңге сомасындағы субвенциялардың көлемі ескерілсін.
2-1. Ақтау кентінің 2018 жылға арналған бюджетінің құрамында қалалық бюджеттен берілетін 19 706 мың теңге сомасындағы нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-1-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 16.03.2018 № 24/4 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 03.09.2018 № 29/4 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
3. Ақтау кенті бюджетінің шығыстары құрамында халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуге 5 269 мың теңге сомасында қаражаттар көзделді.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 16.03.2018 № 24/4 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.