О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 23 декабря 2016 года № 7/66 "О городском бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 7 декабря 2017 года № 15/123. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 декабря 2017 года № 4485. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 23 декабря 2016 года №7/66 "О городском бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4096, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 18 января 2017 года №6 (12543), "Северное Прибалхашье" от 18 января 2017 года № 4 (1573), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 03 февраля 2017 года) следующие изменения и дополнения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 944 544 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 665 556 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 52 207 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 46 142 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 180 639 тысяч тенге;
2) затраты – 11 209 981 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 19 397 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 19 397 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 246 040 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 246 040 тысяч тенге:
поступление займов – 200 000 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 46 040 тысяч тенге.";
2) пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Установить на 2017 год нормативы распределения доходов в областной бюджет, в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу – 12 процентов;
2) по социальному налогу – 17 процентов";
3) пункт 6 исключить:
4) дополнить пунктом 8-3 следующего содержания:

Қалалық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 7/66 "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2017 жылғы 7 желтоқсандағы № 15/123 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 желтоқсандада № 4485 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 7/66 "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4096 болып тіркелген, 2017 жылғы 18 қаңтардағы № 6 (12543) "Балқаш өңірі", 2017 жылғы 18 қаңтардағы № 4 (1573) "Северное Прибалхашье" газеттерінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкісінде 2017 жылғы 03 ақпанда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Осы шешімге қоса тіркелген 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет бекітілсін, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 10 944 544 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 665 556 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 52 207 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 46 142 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 180 639 мың теңге;
2) шығындар – 11 209 981 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – алу 19 397 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 19 397 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 246 040 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 246 040 мың теңге:
қарыздар түсімі – 200 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 46 040 мың теңге.";
2) 2 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2017 жылға арналған облыстық бюджетке, кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша – 12 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша – 17 пайыз";
3) 6 тармақ алып тасталсын;
4) келесі мазмұндағы 8-3 тармағымен толықтырылсын:

"8-3. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2017 год предусмотрены бюджетные кредиты в сумме 200 000 тысяч тенге на проектирование и (или) строительство жилья".
5) дополнить пунктом 8-4 следующего содержания:
"8-4. Установить, что в составе затрат городского бюджета на 2017 год предусмотрено возврат трансфертов в связи с уменьшением ставок по отчислениям работодателей на обязательное социальное медицинское страхование, в сумме 18 885 тысячи тенге".

"8-3. 2017 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында тұрғын үйлерді жобалауға және (немесе) салуға 200 000 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер көзделгені ескерілсін.";
5) келесі мазмұндағы 8-4 тармағымен толықтырылсын:
"8-4. 2017 жылға арналған қалалық бюджет шығындарының құрамында, 18 885 мың теңге сомасында міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға жұмыс берушілердің аударымдары бойынша мөлшерлемелердің азаюына байланысты трансферттердің қайтару қарастырылғаны белгіленсін.";

1 183 127
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
5 426
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
22 780
На укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
13 971
На развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
15 988
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
1 807
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
10 407
На жилищно-коммунальное хозяйство
360 564
На проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
1 672
На проведение среднего ремонта автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
646 478
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения и на подключение интернет-связи для ветеринарных пунктов
534
На повышение квалификации, подготовку и переподготовку кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы
39119
На оказание услуг по вакцинации, транспортировке и хранению ветеринарных препаратов
126
На приобретение специализированной техники
64255
Приложение 3
к решению городского маслихата
от 07 декабря 2017 года №15/123
Приложение 5
к решению городского маслихата
от 23 декабря 2016 года №7/66
Целевые трансферты на развитие на 2017 год
Наименование
Сумма
(тыс.тенге)
1
2
Всего целевых трансфертов на развитие
527 621
Реконструкция канализационной системы г. Балхаш Карагандинской области. Наружные сети канализации сборного городского коллектора
233 049
Строительство 60-квартирного жилого дома №13, микрорайона 10, г.Балхаш, Карагандинская область
183 645
Разработка ПСД на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры индивидуальным жилым домам микрорайоне "Самал" микрорайонов №8-13 г.Балхаш
39 149
Реконструкция внутригородских водопроводных сетей г. Балхаш, 2,3 очереди
0
Корректировка ПСД "Реконструкция водозаборных сооружений Нижне-Токрауского месторождения г.Балхаш"
70 778
Разработка ПСД на строительство водозаборных сооружений в п.Саяк
1000
Приложение 4
к решению городского маслихата
от 07 декабря 2017 года №15/123
Приложение 7
к решению городского маслихата
от 23 декабря 2016 года №7/66
Расходы по бюджетным программам, реализуемые в поселке Гулшат на 2017 год
Функциональная группа
Сумма,
(тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Всего

1 183 127
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
5 426
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға
22 780
Білім беру объектілеріне жөңдеу жұмыстарын жүргізуге және материалды-техникалық базасын нығайтуға
13 971
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға
15 988
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
1 807
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
10 407
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа
360 564
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудитін жүргізу
1 672
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін орташа жөндеуден өткізуге
646 478
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу және ветеринариялық пунктерге интернет-байланысты қосуға
534
2017 - 2021 жылдарға арналған нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
39119
Вакцинация бойынша қызметтер көрсету, ветеринариялық препараттарды сақтау және тасымалдау
126
Арнайы техниканы алуға
64255
Қалалық мәслихаттың 2017 жылғы
07 желтоқсандағы № 15/123 шешіміне
3 қосымша
Қалалық мәслихаттың 2016 жылғы
23 желтоқсандағы № 7/66 шешіміне
5 қосымша
2017 жылға арналған ағымдағы нысаналы даму трансферттері
Атауы
Сомасы
( мың теңге)
1
2
Ағымдағы нысаналы даму трансферттердің барлығы
527 621
Қарағанды облысының Балқаш қ. кәріз жүйесін қайта жаңарту. Қалалық құрама коллектордың сыртқы кәріз жүйесі
233 049
Қарағанды облысы, Балхаш қаласы, 10 ықшам ауданының № 13 60 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы
183 645
Балқаш қ. "Самал ", 8-13 ықшам ауданындағы жеке тұрғын үйлерге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
39 149
"Балқаш қ. төменгі Тоқырау қоймасының су қабылдағыш ғимараттарын қайта жыңғыртуы" жобалық-сметалық құжаттамасына түзетулер енгізу
70 778
Саяқ к. су алу ғимаратының құрылысына ЖСҚ әзірлеу
1 000
Қалалық мәслихаттың 2017 жылғы
07 желтоқсандағы № 15/123 шешіміне
4 қосымша
Қалалық мәслихаттың 2016 жылғы
23 желтоқсандағы № 7/66 шешіміне
7 қосымша
2017 жылда Гүлшат кентінде іске асырылатын бюджеттік бағдарламалар бойынша шығыстар
Функционалдық топ
Сомасы,
(мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
Барлығы