О бюджете поселка Жайрем на 2018 - 2020 годы
Решение XX сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 25 декабря 2017 года № 188. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 января 2018 года № 4542. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Жайрем на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 295 782 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 24 708 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 648 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 254 426 тысяч тенге;
2) затраты – 295 782 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.

2018 - 2020 жылдарға арналған Жәйрем кентінің бюджеті туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы XX сессиясының № 188 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 8 қаңтарда № 4542 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Жәйрем кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 295 782 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 24 708 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 648 мың теңге;
трансферттер түсімі – 254 426 мың теңге;
2) шығындар – 295 782 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 29.11.2018 № 246 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть, что в бюджете поселка Жайрем на 2018 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из городского бюджета в сумме – 241 426 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель ХХ сессии Б. Абжанов
Секретарь городского маслихата З. Оспанова
Приложение 1
к решению
Каражалского городского маслихата
от 25 декабря 2017 года № 188
Бюджет поселка Жайрем на 2018 год

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 29.11.2018 № 246 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2018 жылға арналған Жәйрем кенті бюджетінде қалалық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі – 241 426 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
3. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
ХХ сессияның төрағасы Б.Абжанов
Қалалық мәслихаттың хатшысы З.Оспанова
Қаражал қалалық мәслихатының
2017 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 188 шешіміне
1 - қосымша
2018 жылға арналған Жәйрем кентінің бюджеті