О признании утратившим силу решения Сатпаевского городского маслихата от 29 апреля 2016 года № 31 "Об утверждении Регламента Сатпаевского городского маслихата"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 9 октября 2017 года № 209. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 октября 2017 года № 4394
На основании Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Сатпаевского городского маслихата от 29 апреля 2016 года № 31 "Об утверждении Регламента Сатпаевского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3819, опубликовано в № 22 (2211) газеты "Шарайна" от 3 июня 2016 года и в информационно-правовой системе "Әділет" 6 июня 2016 года).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии В. Цой
Секретарь
городского маслихата
Т. Хмилярчук

Сәтбаев қалалық мәслихатының 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 31 "Сәтбаев қалалық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2017 жылғы 9 қазандағы № 209 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 қазанда № 4394 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының негізінде қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 31 "Сәтбаев қалалық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3819 болып тіркелген, "Шарайна" газетінің 2016 жылғы 3 маусымдағы 22 (2211) нөмірінде және 2016 жылғы 6 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Цой
Қалалық
мәслихат хатшысы
Т. Хмилярчук