О бюджете поселка Жезказган на 2018 - 2020 годы
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 28 декабря 2017 года № 235. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 января 2018 года № 4563. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2018 – 2020 годы" от 30 ноября 2017 года городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Жезказган на 2018 – 2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 811 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 019 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 792 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 31 000 тысяч тенге;
2) затраты – 34 811 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.

2018 - 2020 жылдарға арналған Жезқазған кентінің бюджеті туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 235 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 қаңтарда № 4563 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 30 қарашадағы "2018 – 2020 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2018 – 2020 жылдарға арналған Жезқазған кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 811 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 019 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 792 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 31 000 мың теңге;
2) шығындар – 34 811 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 07.12.2018 № 338 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Исключен решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 29.05.2018 № 279 (вводится в действие с 01.01.2018).
3. Учесть в составе поступлений бюджета поселка Жезказган на 2018 год объем субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджет поселка Жезказган, в сумме 30 000 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 07.12.2018 № 338 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Алынып тасталды - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 29.05.2018 № 279 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2018 жылға арналған Жезқазған кентінің бюджеті түсімдерінің құрамында қалалық бюджеттен Жезқазған кентінің бюджетіне берілетін субвенциялардың көлемі 30 000 мың теңге сомасында ескерілсін.