О внесении изменений в решение 9 сессии Саранского городского маслихата от 22 декабря 2016 года № 97 "О городском бюджете на 2017-2019 годы"
Решение 15 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 17 августа 2017 года № 165. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 августа 2017 года № 4342. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 9 сессии Саранского городского маслихата от 22 декабря 2016 года № 97 "О городском бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4069, опубликовано в газете "Саран газеті" от 30 декабря 2016 года № 52, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 12 января 2017 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2017 – 2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3, соответственно, в том числе на 2017 год, согласно приложению 1, в следующих объемах:
1) доходы – 4 989 792 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 097 154 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 99 187 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 32 478 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 760 973 тысяч тенге;
2) затраты – 5 010 795 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 21 003 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 21 003 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 76 112 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 97 115 тысяч тенге.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

"2017 - 2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Саран қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы 9 сессиясының № 97 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2017 жылғы 17 тамыздағы 15 сессиясының № 165 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 тамызда № 4342 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2017 - 2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Саран қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы 9 сессиясының № 97 шешіміне (нормативтік - құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 4069 болып тіркелген, "Саран газеті" газетінің 2016 жылғы 30 желтоқсандағы № 52 санында, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкісінде 2017 жылы 12 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2017 - 2019 жылдарға арналған қалалық бюджет сәйкесінше 1, 2, 3, қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға арналған бюджет 1 - қосымшаға сәйкес, келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 989 792 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері бойынша– 1 097 154 мың теңге;
салықсыз түсімдер бойынша – 99 187 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 32 478 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 3 760 973 мың теңге;
2) шығындар – 5 010 795 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу– 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалған операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сату – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – минус 21 003 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 21 003 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарызды өтеу – 76 112 мың теңге;
бюджеттік қаржының пайдаланылатын қалдықтары – 97 115 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.