О внесении изменений в решение 9 сессии Саранского городского маслихата от 22 декабря 2016 года № 97 "О городском бюджете на 2017-2019 годы"
Решение 19 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 30 ноября 2017 года № 207. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 декабря 2017 года № 4465. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 9 сессии Саранского городского маслихата от 22 декабря 2016 года № 97 "О городском бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4069, опубликовано в газете "Саран газеті" от 30 декабря 2016 года № 52, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 12 января 2017 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2017 – 2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3, соответственно, в том числе на 2017 год, согласно приложению 1, в следующих объемах:
1) доходы – 4 959 723 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 098 908 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 101 197 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 28 714 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 730 904 тысяч тенге;
2) затраты – 4 980 726 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 21 003 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 21 003 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 76 112 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 97 115 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии К. Сатова
Исполняющая обязанности
секретаря маслихата
М. Мамирова
Приложение
к решению 19 сессии
Саранского городского маслихата
от 30 ноября 2017 года №207
Приложение 1
к решению 9 сессии
Саранского городского маслихата
от 22 декабря 2016 года № 9
Городской бюджет на 2017 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

"2017 - 2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Саран қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы 9 сессиясының № 97 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2017 жылғы 30 қарашадағы 19 сессиясының № 207 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 8 желтоқсанда № 4465 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2017 - 2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Саран қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы 9 сессиясының № 97 шешіміне (нормативтік - құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 4069 болып тіркелген, "Саран газеті" газетінің 2016 жылғы 30 желтоқсандағы № 52 санында, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкісінде 2017 жылы 12 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2017 - 2019 жылдарға арналған қалалық бюджет сәйкесінше 1, 2, 3, қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға арналған бюджет 1 - қосымшаға сәйкес, келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 959 723 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері бойынша– 1 098 908 мың теңге;
салықсыз түсімдер бойынша – 101 197 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 28 714 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 3 730 904 мың теңге;
2) шығындар – 4 980 726 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу– 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалған операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу– 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер– 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – минус 21 003 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 21 003 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарызды өтеу – 76 112 мың теңге;
бюджеттік қаржының пайдаланылатын қалдықтары – 97 115 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Сатова
Мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы
М. Мамирова
Саран қалалық мәслихатының
2017 жылғы 30 қарашадағы
19 сессиясының № 207 шешіміне
қосымша
Саран қалалық мәслихатының
2016 жылғы 22 желтоқсандағы
9 сессиясының № 97 шешіміне
1 қосымша
2017 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. Кірістер