О бюджете поселка Актас на 2018-2020 годы
Решение 20 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 21 декабря 2017 года № 217. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 28 декабря 2017 года № 4512. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Актас на 2018 – 2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3, соответственно, в том числе на 2018 год, согласно приложению 1, в следующих объемах:
1) доходы – 5 094 277 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 098 575 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 25 743 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 57 577 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 912 382 тысяч тенге;
2) затраты – 5 136 463 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 30 282 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 30 282 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 72 468 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 72 468 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

2018-2020 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы 20 сессиясының № 217 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 желтоқсанда № 4512 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға 1- қосымшаға сәйкес, келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 094 277 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері бойынша– 1 098 575 мың теңге;
салықсыз түсімдер бойынша – 25 743 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 57 577 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 3 912 382 мың теңге;
2) шығындар – 5 136 463 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу– 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалған операциялар бойынша сальдо – 30 282 мың теңге:
қаржы активтерін сату – 30 282 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – минус 72 468 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 72 468 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарызды өтеу – 0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 72 468 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Саранского городского маслихата Карагандинской области от 28.11.2018 № 334 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть, что в составе поступлений бюджета поселка на 2018 год предусмотрены субвенции из бюджета города Сарани в сумме 213 181 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Ж. Жаяубаев
Исполняющая обязанности
секретаря маслихата
М. Мамирова
Приложение 1
к решению 20 сессии
Саранского городского маслихата
от 21 декабря 2017 года № 217
Бюджет поселка Актас на 2018 год

бюджеттік қаржының пайдаланылатын қалдықтары – 72 468 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 28.11.2018 № 334 (01.01.2018 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
2. Кенттің 2018 жылға арналған бюджет түсімдерінің құрамында Саран қаласы бюджетінің 213 181 мың теңге сомасында субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін.
3. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы Ж. Жаяубаев
Мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы
М. Мамирова
Саран қалалық мәслихатының
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
20 сессиясының № 217 шешіміне
1 қосымша
2018 жылға арналған Ақтас кеңтінің бюджеті