О признании утратившим силу решения 7 сессии Абайского районного маслихата от 21 июля 2016 года № 7/71 "Об утверждении регламента Абайского районного маслихата"
Решение 21 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 12 октября 2017 года № 21/221. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 октября 2017 года № 4406
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение 7 сессии Абайского районного маслихата от 21 июля 2016 года № 7/71 "Об утверждении регламента Абайского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3931, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 19 августа 2016 года и в районной газете "Абай-Ақиқат" от 13 августа 2016 года № 32 (4135)).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии О. Панасиди
Секретарь Абайского
районного маслихата
Б. Цай

Абай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 шілдедегі 7 сессиясының № 7/71 "Абай аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2017 жылғы 12 қазандағы 21 сессиясының № 21/221 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 қазандағы № 4406 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 шілдедегі 7 сессиясының № 7/71 "Абай аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешімінің куші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3931 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылы 19 тамызда және 2016 жылғы 13 тамыздағы № 32 (4135) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған).
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы О. Панасиди
Абай аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Цай