О внесении изменений в решение 12 сессии Абайского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 12/107 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение 22 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 8 декабря 2017 года № 22/231. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 декабря 2017 года № 4477. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 12 сессии Абайского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 12/107 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4081, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 25 января 2017 года и в районной газете "Абай-Ақиқат" от 14 января 2017 года № 2 (4156)) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1.Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 135 794 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 366 211 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11 883 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 37 178 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 720 522 тысяч тенге;
2) затраты – 8 196 690 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 434 324 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 445 427 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 103 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 495 220 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 495 220 тысяч тенге:
поступление займов – 445 427 тысяч тенге;
погашение займов – 11 936 тысяч тенге;

Абай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы 12 сессиясының № 12/107 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2017 жылғы 8 желтоқсандағы 22 сессиясының № 22/231 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 желтоқсанда № 4477 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы 12 сессиясының № 12/107 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4081 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылы 25 қаңтарда және 2017 жылғы 14 қаңтардағы № 2 (4156) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 – тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2017–2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 135 794 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 366 211 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 883 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 37 178 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5 720 522 мың теңге;
2) шығындар – 8 196 690 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 434 324 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 445 427 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 103 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 495 220 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 495 220 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 445 427 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 11 936 мың теңге;

24 320
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
11 428
003
Капитальные расходы государственного органа
356
005
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
12 536
9
Прочие государственные услуги общего характера
106 717
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
30 892
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
30 543
015
Капитальные расходы государственного органа
349
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
21 291
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
21 291
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
43 066
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
21 681
013
Капитальные расходы государственного органа
21 385
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
11 468
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
11 318
003
Капитальные расходы государственного органа
150
02
Оборона
15 269
1
Военные нужды
8 018
122
Аппарат акима района (города областного значения)
8 018
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
8 018
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
7 251
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7 251
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
6 010
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1 241
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
13 847
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
13 847
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

24 320
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 428
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
356
005
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
12 536
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттік қызметтер
106 717
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
30 892
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 543
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
349
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
21 291
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 291
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
43 066
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 681
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
21 385
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
11 468
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 318
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
02
Қорғаныс
15 269
1
Әскери мұқтаждар
8 018
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
8 018
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
8 018
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
7 251
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7 251
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
6 010
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1 241
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
13 847
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
13 847
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

9 043
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
10 459
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
545
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
71 276
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
72 929
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
13 681
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
66 973
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
66 973
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
45 607
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
635
021
Капитальные расходы государственного органа
300
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
20 431
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 416 886
1
Жилищное хозяйство
636 922
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
55 144
027
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
55 144
464
Отдел образования района (города областного значения)
49 239
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
49 239
467
Отдел строительства района (города областного значения)
521 788
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
506 281
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
15 507
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
9 000
024
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
9 000
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 751
005
Снос аварийного и ветхого жилья
1 149
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов

9 043
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
10 459
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
545
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
71 276
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
72 929
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
13 681
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
66 973
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
66 973
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 607
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
635
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
20 431
07
Тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық
2 416 886
1
Тұрғын үй шаруашылығы
636 922
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
55 144
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
55 144
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
49 239
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
49 239
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
521 788
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
506 281
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
15 507
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
9 000
024
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
9 000
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 751
005
Авариялық және ескiрген тұрғын үйлердi бұзу
1 149
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу

445 427
Погашение займов
11 936
Используемые остатки бюджетных средств
61 729
16
Погашение займов
11 936
1
Погашение займов
11 936
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
11 936
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
11 936
Приложение 2
к решению 22 сессии
Абайского районного маслихата
от 8 декабря 2017 года № 22/231
Приложение 4
к решению 12 сессии
Абайского районного маслихата
от 22 декабря 2016 года № 12/107
Целевые трансферты и бюджетные кредиты на 2017 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Итого
2 622 168
Текущие целевые трансферты
635 511
Из республиканского бюджета
40 589
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
4 224
На развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
13 757
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
2 177
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
20 431
Из областного бюджета
594 922
На краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям
32 287
На жилищно – коммунальное хозяйство
177 026
На проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
602
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
46 100
На содержание и укрепление материально-технической базы объектов спорта
523
В рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
113 383
На укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
9 985
На проведение среднего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
175 433
На проведение текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
28 000
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения и на подключение интернет – связи для ветеринарных пунктов
2 516
На выполнение земельно – кадастровых работ в связи с изменением границ района
8 085
На оказание услуг по вакцинации, транспортировке и хранению ветеринарных препаратов
982
Целевые трансферты на развитие
1 541 230
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета
1 046 413
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
617 645
На строительство жилого объекта

445 427
Қарыздарды өтеу
11 936
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
61 729
16
Қарыздарды өтеу
11 936
1
Қарыздарды өтеу
11 936
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
11 936
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
11 936
Абай аудандық мәслихатының
22 сессиясының
2017 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 22/231 шешіміне
2 қосымша
Абай аудандық мәслихатының
12 сессиясының
2016 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 12/107 шешіміне
4 қосымша
2017 жылға арналған нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
2 622 168
Ағымдағы нысаналы трансферттер
635 511
Республикалық бюджеттен
40 589
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге және негізгі қызметкерлердің оқу кезенінде орнын алмастырғаны үшін үстемеақы
4 224
Тиімді жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасының шеңберінде еңбек нарығын дамытуға
13 757
"Өрлеу" жобасы бойынша белгіленген ақшалай көмекті енгізуге
2 177
2012 - 2018 жылдарға Қазақстан Республикасында мүгедектердің тіршілік сапасын жақсартуға және құқықығын қамтамасыз ету бойынша іс-шаралар жоспарын іске асыруға
20 431
Облыстық бюджеттен
594 922
Еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
32 287
Тұрғын-үй және коммуналдық шаруашылыққа
177 026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізуге
602
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға
46 100
Спорт объектілерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға және қамтамасыз етуге
523
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту Бағдарламасы шеңберінде
113 383
Білім объектілерінің материалдық - техникалық базасын нығайтуға және жөндеу жұмыстарын жүргізуге
9 985
Аудандық маңызы бар автокөлік жолдарын (қала көшелерін) және елді мекен көшелеріне орта жөндеу жұмыстарын жүргізуге
175 433
Аудандық маңызы бар автокөлік жолдарын (қала көшелерін) және елді мекен көшелеріне ағымдағы жөндеу жұмыстарын жүргізуге
28 000
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу және ветеринарлық пунктер үшін интернет байланысын қосуға
2 516
Аудан шекарасының өзгеруіне байланысты жер-кадастрлық жұмыстарды орындауға
8 085
Вакцинация, ветеринариялық дәрі-дәрмектерді тасымалдау және сақтау бойынша қызметтер көрсетуге
982
Нысаналы даму трансферттері
1 541 230
Республикалық бюджеттен берелетін нысаналы даму трансферттері
1 046 413
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
617 645
Тұрғын объектілерінің құрылысына