О внесении изменений в решение 9 сессии Актогайского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 89 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение 17 сессии Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 5 декабря 2017 года № 156. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 декабря 2017 года № 4468
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 9 сессии Актогайского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 89 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4071, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 6 января 2017 года № 1 (7579), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 13 января 2017 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 5115460 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1451853 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6252 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 8861 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 3648494 тысяч тенге;
2) затраты – 5164070 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 39997 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 57859 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 17862 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 88607 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 88607 тысяч тенге:
поступление займов – 57859 тысяч тенге;
погашение займов – 20420 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 51168 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить резерв акимата Актогайского района на 2017 год в сумме 20193 тысяч тенге.";

Ақтоғай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы 9 сессиясының "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 89 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 5 желтоқсандағы 17 сессиясының № 156 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 8 желтоқсанда № 4468 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы 9 сессиясының "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 89 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 4071 болып тіркелген, 2017 жылғы 6 қаңтардағы "Тоқырауын тынысы" № 1 (7579) газетінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкісінде 2017 жылы 13 қаңтарда жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5115460 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1451853 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6252 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8861 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3648494 мың теңге;
2) шығындар – 5164070 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 39997 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 57859 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 17862 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 88607 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 88607 мың теңге:
қарыздар түсімдері - 57859 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 20420 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 51168 мың теңге.";
6 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"6. Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2017 жылға арналған резерві 20193 мың теңге сомасында бекітілсін.";

5166
2
Социальная помощь
91726
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
91726
002
Программа занятости
44064
006
Оказание жилищной помощи
2090
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
6763
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
77
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
14221
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
8500
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
16011
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
33278
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
33278
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
30108
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
250
021
Капитальные расходы государственного органа
1258
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
1329
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
333
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
726573
1
Жилищное хозяйство
52095
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14353
027
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
14353
464
Отдел образования района (города областного значения)
8484
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
8484
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
29258
006
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
2815
055
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
26443
2
Коммунальное хозяйство
623461
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)

5166
2
Әлеуметтiк көмек
91726
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
91726
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
44064
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2090
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
6763
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
77
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
14221
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
8500
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
16011
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
33278
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
33278
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30108
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
250
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1258
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
1329
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
333
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
726573
1
Тұрғын үй шаруашылығы
52095
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
14353
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
14353
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8484
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
8484
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
29258
006
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
2815
055
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
26443
2
Коммуналдық шаруашылық
623461
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі